Rukoilkaa että "pakolaiset" palautetaan

Vielä voimme pyytää apua Jumalta ennenkuin Suomi on tuhon oma. On aika auttaa oikeita pakolaisia mieluiten siellä paikanpäällä. Nää elintasopakolaiset kaikki vaan kotia kun ei edes ruoka kelpaa. Ne ole sotaa nähneetkään. Jumbossa ne pyörii ostoksilla ja norkoilee. Tupakat ostavat ärrältä niin et hyllyt tyhjinä. Onneksi soini heräsi, onneksi nämä islamisaation toteuttaja suvaitsevaiset rikolliset näkevät nyt kuinka meinasi käydä kun annettiin pahan saapua maahan.
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ostarilla viuhuuu myös vittua hokevia suomalaisteinejä, ja alaikäisiä eikös niide pitäis olla koulussa?

Äänestä
  • Rukoile vain aloittaja oman oman perseesi puolesta kuten aina.

    Äänestä

Vaikuttaako se siltä että Jumalamme on koskaan auttanut. Uskon omalla tavallani johonkin korkeaan mutta en "kirjojen jumalaan" joita ihmiset ovat tehtailleet itselleen sopiviksi. Jokaisella kansalla on ollut aikojen alusta asti omat jumalansa joita on tehtailtu silkasta toivottomuudesta ja pelosta tyyliin: Jospa joku tulisi ja puuttuisi asioihin, antaisi rahaa, terveyttä jne", joku näkymätön koska näkyväisistä ei ole asioita muuttamaan. Tosiasia on että me itse omine voiminemme ja kykyinemme ainoastaan voimme tehdä asioille jotakin tai olla tekemättä heikkoudesamme yhtään mitään.

Äänestä

ainoa on Jeesus Kristus joka ohjaa maailmanmenoa vaikka näin lopun aika lähenee.

Äänestä
  • Jos hän on ollut 2000 vuotta ohjaksissa niin miksi kaikki on ihan persiillään????

    Äänestä

  • klhfggfg kirjoitti:

    Jos hän on ollut 2000 vuotta ohjaksissa niin miksi kaikki on ihan persiillään????

    Raamatun mukaan maa on Paholaisen vallassa ja Kristus tulee sen siitä vapauttamaan, eikä kärsimystä eikä kuolemaa enää ole..

    Äänestä

Oi jumala, pois pois paha pakolainen suomesta, aamen.

Äänestä

Ei pelkkä rukoilu tehoa. Ei niistä ilmaiseksi pääse. Täytyy tehä parannusta niistä synneistä joidenka seurausta tämä mamutsunamikin on. Jos varmuee vuoxi peruttas ensin vaikka se homoaviolaki ja katottas alkasko sitten paluumuutto

Äänestä
  • Jos auttaa tuo niin miksei. Eli homot kaappiin ja matut ruotsiin; aamen.

    Äänestä

  • Homot kaappiin, kaappi Ruotsiin ja palkaksi tilalle Saappi

    Äänestä

Sen siintä saa kun antaa liikaa valtaa näille pyramidihuijjausjärjestöille, siinä ei edes kohta rukoukset auta kun SPR kuristaa kunnat ja veronmaksajat hengiltä.
Kuin kuristajakäärme, joka tiukentaa otettaan uhrin yrittäessä pyristellä karkuun ja ainoa pelastuskeino on saada jollain konstilla hengiltä tuo kuristajakäärme.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huhhhuijjaaa kirjoitti:

Vielä voimme pyytää apua Jumalta ennenkuin Suomi on tuhon oma. On aika auttaa oikeita pakolaisia mieluiten siellä paikanpäällä. Nää elintasopakolaiset kaikki vaan kotia kun ei edes ruoka kelpaa. Ne ole sotaa nähneetkään. Jumbossa ne pyörii ostoksilla ja norkoilee. Tupakat ostavat ärrältä niin et hyllyt tyhjinä. Onneksi soini heräsi, onneksi nämä islamisaation toteuttaja suvaitsevaiset rikolliset näkevät nyt kuinka meinasi käydä kun annettiin pahan saapua maahan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu