***
Onko Eppujen uusin tupla-cd?
Lyhyesti!
5278
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
........
Juu, ei ole. Mutta itse en ole ainakaan katunut yhtään sen ostoa. Aivan loistavia biisejä jälleen! Suosittelen.
Ei siis ole tupla, vaan ihan tavallinen. Suosittelen lämpimästi, 12 toinen toistaan hienompia biisejä! Itsellä on levylautasella majaillut jo ilmestymispäivästään lähtien.
levy on täyttä potaskaa uskomaton ns rokki poppoo ihan kari tapioo.olen nähnyt kaikki suomaliset rokkibändit noin suurin piirtein ja 36 vuotiaan kokemuksella uskallan väittää , että tää uusin eppu levy on täyttä paskaa.sopii hyvin perheen kanssa mummolaan ajaessa , mutta ei se mitään rockn rollia oo tosiaan.
Se on makuasia, sano koira kun muniaan nuoli. Olen sun kanssasi eri mieltä. Eihän se tosiaan mitään rajua rokkia oo, mutta hyvää ja kunnollista aikuisrokkia, mikä ei ole mikään negatiivinen käsite.