Maahanmuuttoa vastustava ei ole Rasisti !

Rasisti on henkilö, joka vihaa eri ihmisiä ihonvärin, asuinmaan yms. takia.
Eli ne jotka haukkuu maahanmuuttoa vastustavia suomalaisia rasiteiksi ovat itse rasisteja.
775
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Eli Hyysärien ja suvakkien älykkyysosamäärä on lähellä nollaa.. Aivottomia pikku paskiaisia, jotka haukkuu rasisteiksi kaikkea mikä liikkuu. !

Äänestä
  • Mikäs meillä täällä yrittää piipittää ? Meidän suvakkien ÄO, on täysin tutkitusti suurempi. Kauhee vinkuna sulla päällä.

    Äänestä

  • Kuinka älykkäänä voi pitää henkilöä, joka sekä ajaa homojen asiaa että kannattaa homojen katoilta heittäjien Suomeen tuloa :D

    Kiihko feministin elämäntehtävänä on saada naisen alistuskulttuurien ihmisiä tänne.

    Äänestä

Rasismi-puheet ovat keinoja kaihtamatonta propagandaa alusta loppuun. Tämä maa on kasvatettu toisin kuin valehtelijat ja takinkääntäjät väittävät.

Yle pitäisi saada äkkiä nyt ulkoisettua, luultavasti ostajiakin löytyy. Saudi-Arabia saatta ehkä maksaa koraanilukemiset, mutta niitä ei voi tuoda Suomen valtion tv- ja radio-yhtiöön veronmaksajien kontolle. Kokoomus on aina ennen esittänyt eduskunnassa, että sananvapaus on jaettava markkinavoimien kesken tms. Mikä pidättelee nyt kokoomuslaisia, pankaa Yle lihoiksi. Meillä on rikkaita öljymaita asiakkaina, joilla on valtava intressi tänne, ne kanavat lähtevät ensimmäisinä MTV:lle tai Foxille tms. Stubbihan "on vieraillut" Saudi-Arabian koulumessuilla, kuten kaikki sen muistavat!

Eikö eduskunta nyt voi päättää hajottaa ylen toiminnat ja myydä ne? Verotus seis, yle helvettiin täältä! Kivinen ja ilman ostaja-Heinonen asialla, sylttytehdas on tubin EU-virka.

Äänestä

Rasistiksi haukkuvaa rasistiksi haukkuvaa rasistiksi haukkuvaa rasistiksi haukkuvaa rasisti on rasisti. Rasisti on siis aina rasisti paitsi, jos ei olekaan, jolloin rasistia haukkuva on rasisti ja rasistiksi haukkuva ei ole rasisti. MOT.

Oikeasti ketään ei kannata haukkua edes syystä, vaan sääliä ja pistää asiat taas kuntoon.

Äänestä

Juuri näin ja heitä on nyt Suomessa paljon kansalaisista päättäjiin ja mediaa myöten. Mutta meillä tavallisilla kansalaisilla on oikeus sanoa, ettemme halua pakolaisia maahamme.

Äänestä

HYYSÄRIT TARTTIS LÄHETTÄÄ SIPERIAAN AINOASTAAN MENOLIPPU...JA NOI PASKAKASAT MUKAAN

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyysäri_on_rasisti kirjoitti:

Rasisti on henkilö, joka vihaa eri ihmisiä ihonvärin, asuinmaan yms. takia.
Eli ne jotka haukkuu maahanmuuttoa vastustavia suomalaisia rasiteiksi ovat itse rasisteja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu