haisee? Haiseeko kakalle, haiseeko?
Mille se perse
tärkeäätietää
962
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kauniin naisen perse tuoksuu ruusulle, vain miehen perse haisee paskalle
Näin sen täytyy olla vaikken ole itse koskaan päässyt enkä varmaan pääsekään haistelemaan.
Kuntosaleil saa niistä penkeistä aika hyvän käsityksen ku meet niitä nuuhkii mis nainen ensin hajareisin pinnistänyt. Voin kertoa et ihan samalle hikiselle paskalle kuin miehenkin jäljiltä.
Ei haise. Tänään salilla oli kaunis fintenskissa ja penkki haisi hänen jäljiltään ruusulle kuten varmasti hänen perseensäkin treeninkin jälkeen. Karvaisen punttikarjun jäljiltä se toki haisee hielle ja paskalle ja sellainen myös pieree ja paskoo, toisin kuin kauniit naiset.
Voi haista, minulla oli toissapäivänä jäänyt pieni kakkakikkare perskankkujen väliin, huomasin eilen aamulla suihkussa.
Maanantaisin olen salini herra viikonlopun jäljiltä kun olen juonut kAljaa ja viinaa niin luonnollisesti maanantaina salilla puserran ja paskon märkää rapulapaskaa housuuni, jota salin fitnesskissojen on vaan kestettävä se yks ainut pv viikos.
Se haisee darkfearin kaljulle tukalle.
Kun kalun vetää pois naisen perseestä niin kyllä se välillä on kakkainen ja haisee.
Jos kyseessä on paskaperse, haisee ulolle
Jos paskaton perä, haisee Immanuel kantille