Naamiopellet hakkasivat, missä Tervon tuomio?

Tervo herää! Vai oletko tekopyhä kaksinaismoralisti?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älähän nyt hätäile. Onko jotain taas mennyt pieleen? Rankaisu on armoton, jos jotain typerää on tehty. Väkivaltaan nollatoleranssi.

Äänestä
  • Mamuttaja kannattaa pakolaisvyöryä Suomeen? Sitten hyväksyy provosoivat vastamielenosoitukset? Ja tavallisten kansalaisten leimaamisen rasisteiksi ja natseiksi?

    Sen jälkeen mokoma kaksinaismoralisti huutele, että "otetaanpa rauhallisesti"!!?? Ja kehtaa kysellä "onko mennyt jotain pieleen"!!??

    Sinun kaltaisillesi kaksinaamaisille kansansa luopioille "rankaisu on armoton"...

    Äänestä

Hakkasivat kehitysvammaisen sivullisen. Anarkisteista on siis ok piestä heikompiaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilmeisestiolet kirjoitti:

Tervo herää! Vai oletko tekopyhä kaksinaismoralisti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu