Nyt kun olis nainen täällä

Niin minä tarjoaisin viiniä ja hyvä ruokaa ja katsottais leffaa. Mut kun ei vaan naiset on perse pystyssä jonkun paskan tykönä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Nyt kun nainen olisi täällä niin minä nussisin sitä perseeseen ja nainen huutaisi nautinnosta

Äänestä

Ruuan ja viinin tarjoominen ei tee susta fiksua ja kunnollista. Sen sun viimeinenkin lause osoittaa.

Äänestä

Mutta panisitko? Panisitko oikein kunnolla kyrvällä vittuun, etkä vain nuolisi pillua kuin joku hintti?

Äänestä

Jos ois tuommonen mies niin tekisin mitä vaan. En ruukaa olla perse pystyssä muuten kuin sohvan alta imuroidessani joten illat menee yksinään televisiota katsoen

Äänestä
  • Mikset kelpuuta atmia vaan kattelet niitä komeitä ytm pelimies jännämiehiä?

    Äänestä

No jos on viiniä ja hyvää ruokaa, niin sen jälkeen ei todellakaan katsota elokuvaa, vaan pannaan!

Äänestä

On jonkun toisen paskan tykönä on huono juttu, ku niitten pitäisi olla sinun (paskan) tykönä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fiksu-ja-kunnollinen kirjoitti:

Niin minä tarjoaisin viiniä ja hyvä ruokaa ja katsottais leffaa. Mut kun ei vaan naiset on perse pystyssä jonkun paskan tykönä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu