Kävin uteliaisuuttani kurkkimassa Treffeissä exän touhuja kun hänen taipumuksensa (kova jätkä ja naistenmies omasta mielestä) tiesin ja myös nimimerkkinsä. Ja sieltähän hänet vuosi sitten bongasinkin. Jätin hänet hänen pahoinpideltyä mut pahasti. Itse ollut sairaslomalla pahoinpitelystä saakka (murtunutta poskiluuta, mustelmia lyönneistä ja potkimisesta..). Ja kyllä, käräjillä tavataan.. Ja ei, en mene takaisin vaikka on aneltu ja kaduttu.
Nyt tämä Urpo etsii uutta "uhria" Treffeissä. Tai "kätevää emäntää" kuten itse ilmoituksessaan mainostaa. Käytännössä tuo emännän paikka on arvottoman piian paikka nyrkin ja tiskialtaan välissä. Toivon todellakin että seuraava uhri kestää hakkaamista, alistamista ja huorittelua paremmin kuin minä.
Itsellä jäi aika pahat traumat pahoinpitelystä ruumiillisten vammojen lisäksi. Ei ihan hetkeen tule mieleen parisuhde tai edes treffailu. Säikyn, poden unettomuutta. Häpeä ja itsesyytökset (olinko jotenkin itse aiheuttanut?) seuraavat mukana varmaan aika pitkään.
Minä selvisin hengissä. Kuinka käy seuraavan?
Pahoinpitelijä etsii uutta uhria
5
177
Vastaukset
- Voiettä
Suomalainen tai ulkomaalainen????
- ms_mustanaamio
ihan on kotimainen äijä
- Aivovammainenmies
Uskomatonta, ettà sellaisia treffeista löydyy.On siellá nàköjààn kaikenlaisia. Otaan osaa. Varmasti pahat traumat pltkàksi aikaa, uskon siihen, vaan aikaa parantaa....
- Fiksu-ja-kunnollinen
Mikset laita miehen nimeä ja paikkakuntaa esille. Ei se mitään auta jos kerrot täälläomista huonoista kokemuksista. Ei varmaan ole suuri rikos jos sen nimen pajastaa koska pedofiilitkin saa ehdollista.
- Voi_teitä_raukkoja
Ei taida laittaa miehen tuntomerkkejä.
Taitaa tätä naista hävettää sen verran oma sinisilmäisyys ja miehenkipeys, kun hyppäsi tälläisen netissä vaanivan nyrkkisankarin kelkkaan. Eikä ole edes ainoa.
Näitä naiveja ja huijattavia, lemmensairaita naisia löytyy. Eivätkä jotkut opi edes kerrasta. Pian ollaan taas onnesta soikeana, kun on löytynyt netistä, tai baarista, niin ihana mies, joka muuttuu hetken päästä pahoinpiteleväksi hirviöksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois
Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait523295Hei! Halusin vain kertoa.
En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso31044Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?
Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani3910- 18827
Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän
Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 68800Mistä tietää, onko hän se oikea?
Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha60724Miten voitkin olla aina niin fiksu
...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä44684Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen
Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es24666- 42610
Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."
Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve4607