Kulmien muotoilu

FashionAddict

Heippa, onks kennelläkään hyviä vinkkejä kulmien muotoiluun. Minkälainen look on teidän mielestä tällä hetkellä in?

3

184

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ladyXXX8

      In on nähtävästi tuuhea ja runsas karvoitus tyyliin Breznev, mutta itse kyllä suosin hillittyä nypittyä ja siroa kulmakarvoitusta.

      'kannattaako noudattaa itse muotia vai tehdä niin kuin itse parhaaksi näkee, se jääköön jokaisen itse ratkaistavaksi. En käytä leggareita ja tunikoitakaan vaikka olisi muotia, koska mielestäni ne ovat kauheat.

      • FashionAddict

        Joo oot kyllä ihan oikeessa tuossa. En mä itsekään ehkä oo ihan sellanen lokeroitu muotiihminen, jos tiedät mitä tarkotan.

        Jotenkin toi Breznev tyyli ei sillai sytytä, en vaan tiedä miks. Mullakin tällä hetkellä sirompaa tyyliä. Minkälainen kaari sulla on?


    • Minimie

      Mene ammattilaiselle nypityttään. Kasvoja näkemättä ei voi vinkkejä antaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra haluaa muuttaa

      maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....
      Maailman menoa
      201
      9599
    2. Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!

      🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen
      Maailman menoa
      30
      4341
    3. Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan

      Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht
      Maailman menoa
      109
      3912
    4. Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!

      Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu
      Maailman menoa
      95
      3789
    5. Kaivattusi nimi

      Kaivattusi nimi on
      Ikävä
      201
      3302
    6. Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut

      😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik
      Maailman menoa
      18
      2815
    7. Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle

      Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos
      Ikävä
      122
      1347
    8. Mihin rakastuin sinussa?

      Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its
      Ikävä
      66
      1287
    9. Mistä tietää että mies on kiinnostunut?

      Millaisista merkeistä olette huomanneet?
      Ikävä
      90
      1144
    10. Anssi Heikkilä umpirehellisenä - Rankka yö TTK-yllätystippumisen jälkeen!

      Minkä parin tai kenen olisi mielestäsi pitänyt tippua TTK:sta? Tämä oli kyllä todellinen yllätys, että Mira Luoti ja A
      Tanssii tähtien kanssa
      15
      1131
    Aihe