HALUAISIN TIETÄÄ MILLAINEN SOITIN ON HELLAS/PRESTO 60-LUVULTA? KANNATTAAKO MAKSAA 1000 EGUU VAI ONKO SELKEESTI ILMAA PYYNNÖSSÄ.
piano hellas/presto
4
2223
Vastaukset
- siitä että
ONKO SE HYVÄ YKSILÖ JA ONKO SE HYVÄSSÄ KUNNOSSA
- ANTERO?
ASIAA HUOMATTAVASTI. EIKÖ KYSEISELLÄ MERKILLÄ OLE MINKÄÄNLAISTA PERUSTASOA? ONKO PIANOT NIIN YKSILÖLLISIÄ ETTEI NIISTÄ PYSTY SANOMAAN MITÄÄN ELLEI OLE KÄYNYT SITÄ `HÌVELEMÄSSÄ`? KYLLÄ KITARA PUOLELLA ESIM. GIBSON MERKKINÄ JO KERTOO JONKUNLAISEN TASON ELI PASKA MIKÄ PASKA EI KANNATA MAKSAA 100 EGUU MISSÄÄN TAPAUKSESSA.
- Anonyymi
Hellas Presto, erikoinen tummasävyinen arvostettu ääni. Harvinainen, arvo kuulemma 4000€
- Anonyymi
Kysy jostain pianonvirittäjä tms. ammattilainen mukaan ja käykää katsomassa/testaamassa. Muuten turhaa arpoa kunnosta mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
PropsApp Koodi
Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset23528Persut yrittävät epätoivon vimmalla
kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a1023389"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin742907IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n
eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-612673Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen
Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.922485Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭542271Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!
Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä251387- 961308
Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen on selvä
On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen joten3811232Hämmentävä muutos tv:ssä: Roope Salminen OUT, Sointu Borg IN!
Roope OUT, Sointu IN! Mitä tykkäät tästä muutoksesta? Suositun Myyrä-seikkailusarjan alusta asti juontohommissa on oll171095