HALUAISIN TIETÄÄ MILLAINEN SOITIN ON HELLAS/PRESTO 60-LUVULTA? KANNATTAAKO MAKSAA 1000 EGUU VAI ONKO SELKEESTI ILMAA PYYNNÖSSÄ.
piano hellas/presto
4
2361
Vastaukset
- siitä että
ONKO SE HYVÄ YKSILÖ JA ONKO SE HYVÄSSÄ KUNNOSSA
- ANTERO?
ASIAA HUOMATTAVASTI. EIKÖ KYSEISELLÄ MERKILLÄ OLE MINKÄÄNLAISTA PERUSTASOA? ONKO PIANOT NIIN YKSILÖLLISIÄ ETTEI NIISTÄ PYSTY SANOMAAN MITÄÄN ELLEI OLE KÄYNYT SITÄ `HÌVELEMÄSSÄ`? KYLLÄ KITARA PUOLELLA ESIM. GIBSON MERKKINÄ JO KERTOO JONKUNLAISEN TASON ELI PASKA MIKÄ PASKA EI KANNATA MAKSAA 100 EGUU MISSÄÄN TAPAUKSESSA.
- Anonyymi
Hellas Presto, erikoinen tummasävyinen arvostettu ääni. Harvinainen, arvo kuulemma 4000€
- Anonyymi
Kysy jostain pianonvirittäjä tms. ammattilainen mukaan ja käykää katsomassa/testaamassa. Muuten turhaa arpoa kunnosta mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1522492- 1502235
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551973Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171870"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!591354Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1981222Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää751015Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.323920Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa187909Kaupungin yt
Honkolan tai hietaman koulu suljetaan. Säästölistalle on nostettu muun muassa Honkolan tai Hietaman koulun toiminnan l24684