tyttöystävä lähti pornobileisiin

Jäin yksin juomaan olutta kotiin. Eilen potkut töistä.
475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miks jäit? O.o

Äänestä

ei pyydetty mukaan, lähti kaveriensa kanssa. Valmistudun tässä henkisesti eroon, kun se sitä huomenna ehdottaa

Äänestä
  • älä suostu jätetyksi! jätä eka!

    Äänestä

Miksi sait potkut? naiset lähtee aina sillon :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lzzt111 kirjoitti:

Jäin yksin juomaan olutta kotiin. Eilen potkut töistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu