Pitkiä parisuhteita takana ja takkiin on tullut. Toki olisi kiva hyvä parisuhde saada mutta se tuntuu täysin utopialta. Kiva tapailla eri miehiä ei suinkaan aina ja heti sänkyyn asti edetä. Nyt on varmaan haavissa aito ja oikea pelimies josta en ihan,ota selvää. Pitää pitää tunteet kurissa ja tyyppi ihan vaan ajanvietteenä. Ja katella taas joku uus kun alkaa kyllästyttämään tai hän kyllästyy.
Näistä suhteista minä,saan mitä haluan ja tarvitsen. Mikään ei ole sen,tyydyttävämpää kuin pyörittää useampaa samaan aikaan. Mutta tuskinpa miehetkään sen puhtoisempia ovat?
ihanaa olla vapaa
6
<50
Vastaukset
Jännä, tapa käyttää, pilkkuja. Eikä, yhtään provolta, muutenkaan, tuoksahda.
- hiekkajahuuto
Kiva,kiva,kun,näemmä,huomaat,kaiken.
- pettynytm
Osaatpa olla julma.
No miellä miehillä vaan tapaa olla muutakin elämää ja harrastuksia, eli tuohon ei jää liikaa aikaa, joskin silloin tällöin ihan paikallaan käydä tusauttaan.
Naisillahan harrastukset on yleensä meikkaaminen ja miesten jahtaaminen.- fdsfsfsf
Onhan tuo aikansa ihan mukavaa, koko ajan on uutuuden viehätystä ilmassa etenkin siellä makkarin puolella. Monenlaista värkkiä pääsee maistamaan. Ei kai siinä mitään, kunhan kaveri on aina samalla sivulla.
Toivottavasti vehtaat juurikin omanlaistesi kanssa ja olet rehellinen sille toiselle osapuolelle, varsinkin jos ei ole peluri.........molemmista sukupuolista löytyy kyllä vastineensa....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 94934
Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt54878Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv61798Miehen ja naisen ystävyys
Mitä järkeä on miehen ja naisen ystävyydessä jos toinen ajattelee toisesta enemmän= on rakastunut ja toivoo yhdessä oloa141718- 65665
- 78521
- 39498
- 40486
Pyydetään tiedonantoa "hyvinvointitalo"-hankkeen nykytilanteesta
ja aikataulusta. Odotetaanko uutta hallinto-oikeuden päätöstä. Hallinto-oikeushan antoi teknisenlautakunnan lupajaosto86477Olit kyllä niin
Tunnekylmä lopussa että ei ole paluuta enää niihin rakkaudentunteisiin joita joskus koki44467