otin eilen itselleni nenäkorun ja siitä lähti se timantti eikö se koru enään pysynyt nenässäni joteen oli pakko laittaa korvakoru! En tiedä mitä materiaalia korun on... huomenna menen lävistysliikkeeseen. Pelottaa että se menee umpeen tai tulehtuu! Voinko nukkua rauhassa yöni ilman että tarvitsee pelätä?!
en saanut korvakoruun lukkoa joten teippasin sen kiinni, onko se pahasta?!
APUA NENÄKORUN OMISTAJAT
tosipelokas
1
166
Vastaukset
- kkjjkjk
no jos sen reiän läpi menee korvis nii ei se ainakaa umpeen mene, ja tulehtumisest en tiiä....mut jos otat sen korun pois yöks tai varmaa iha 2 tunniks nii menee varmaa umpee ku se on nii uus.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614428KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1523291Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?552560Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492554- 1102285
- 241893
- 241681
- 301626
- 1691540
- 361275