Kumman miehen ottaisit

1. Omistaa HArtwall areenan, iso penis (pituus 17 cm paksuus 4 cm)

2. Omistaa Sinerbrykoffin, iso penis (pituus 23 cm paksuus 4,5 cm)

3. Omistaa Vermon hevos hallit, iso penis (pituus 16 cm, paksuus 3.5 cm)
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vastauksia kiiiiroooooos

Äänestä

Tuossa oli 3 vaihtoehtoa. Kysymykseen ei voi siis vastata, koska se oli väärin aseteltu.

Äänestä

Väliltä tulisi valita?
Se joka on eniten kotona, ja minusta eniten tykkää, ja minä takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kymsysyssinkuille kirjoitti:

1. Omistaa HArtwall areenan, iso penis (pituus 17 cm paksuus 4 cm)

2. Omistaa Sinerbrykoffin, iso penis (pituus 23 cm paksuus 4,5 cm)

3. Omistaa Vermon hevos hallit, iso penis (pituus 16 cm, paksuus 3.5 cm)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu