Auf Der Maur

Vittu osaa kyl naisetkin rokata!!!! Vitun loistava muusikko Melissa Auf Der Maur.
4301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen kuunnellut biisejä Melissan virallisilla sivuilla, ja vastahan hän oli HIMin lämppärinä Yhdysvalloissa. Pitäisi kait levy jo hankkia. :)

Äänestä
  • On kyllä hyvä levy! Ja Melissaki on niin kaunis:)

    Äänestä

  • NahkaNaama kirjoitti:

    On kyllä hyvä levy! Ja Melissaki on niin kaunis:)

    Ja kyllä rokkasi mimmi hienosti viime kesän Ilosaarirockissakin!! Mahtava mini-hame..

    Äänestä

On tosi kivaa kuultavaa Melissan levy. Hienoja tunnelmia löytyy.. rok, rok..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ROCK!!!!!!!!! kirjoitti:

Vittu osaa kyl naisetkin rokata!!!! Vitun loistava muusikko Melissa Auf Der Maur.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu