Ruotsissa musumiekkamies silppoi koulussa

Tällaista se alexander tännekin haluaa. Ei mulla muuta
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201510220115511_ul.shtml
563
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tekijä ruotsalainen. Nyt hompanssit vittuun suomesta.

Äänestä

Sipilä ja stupidokin näitä murhamiehiä ja raiskaajia tänne innolla halajaa.

Äänestä
  • Tekijä ei ollut mikään mamu. Älä laita kaikkea pakolaisten syyksi. Oli joku natsimielinen kantaruotsalainen . Sellaisia meidän pitää varoa.

    Äänestä

  • Viha_vahingoittaa kirjoitti:

    Tekijä ei ollut mikään mamu. Älä laita kaikkea pakolaisten syyksi. Oli joku natsimielinen kantaruotsalainen . Sellaisia meidän pitää varoa.

    Tokihan kaikkia ääriryhmiä on syytä varoa, mutta tällä hetkellä suurempi riski Suomessa on joutua jonkun "pakolaisen" puukkoiskun tai joukkoraiskauksen uhriksi kuin natsimielisen kantaruotsalaisen tappamaksi.

    Äänestä

Aloittajan otsikko; musumiekkamies silppoi oli perin kuvaava seuranneeseen kom-
mentin substanssiin ja kapasitanssiin verraten.Olisi kuulunut otsikoida että musu-
miekkamies silpoi koulussa.Muista jatkossa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


musulmaani kirjoitti:

Tällaista se alexander tännekin haluaa. Ei mulla muuta
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/201510220115511_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu