Katselen tässä kristallipallostani hiukan tulevaisuuteen. Näen että jore ja Watson on kääntyneet muslimeiksi. Katselen kuinka he kyykkivät moskeijassa. Watson kyykkii etummaisena ja jore hänen takanaan. Yht´äkkiä jore työntää nenänsä Watsonin perseeseen. Kysymys kuuluu: Kuinka monella muslimilla on nyt nenä perseessä? Oikea vastaus on: Kahdella. Watsonilla on perseessään joren nenä ja jorella on nenä Watsonin perseessä. Molemmilla on siis nenä perseessä.
jore4 ja Watson
oytm
1377
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
kyseessä yks ja sama kahjo joka ei ole päässyt hoitoon
Oletko siis joren ja Watsonin puolustaja?
En ole nähnyt tällä sivulla muita kuin kaksi miestä ja yhden naisen joilla on valmiuksia järkevään keskusteluun.
Loput ovat tööttääjiä. Honky tonky sakkia.
Sinä et aikakaan kuulu niiden joukkoon.
Keitähän ne kaksi miestä on? Ei ainakaan jore, eikä Watsoni.
Repesin, loistavaa! Taitaa kuitenkin olla helpompaa saada valtiolta veturi lainaksi, kuin saada jore ja Watson kääntymään muslimiksi.
Tässä vaiheessa pitää todeta että on aika sinun vaihtaa kristallipallon patterit sillä sieltä tulee aika sekavaa settiä.
Ensinnäkin emme asu lähimaillakaan toinen toisistamme, jore asuu selkeästi Suomessa ja minähän tunnetusti olen täällä maidon ja hunajan lähteillä.
Toinen selkeä virhe on se että minusta ei saa muslimia, tai mitään muutakaan hihhulia tekemälläkään. Enhän minä voi uskoa moista paskaa.
Mutta jatka toki kristallipallon tuijottamista ehkä jonain päivänä sieltä löytyy totuus.
Ei näiden pöljien juttuihin kannata vastata. Se saa ne vaan tuntemaan itsensä tärkeiksi ja innostuvat vaan lisää.
tuossa olen kohdallasi samaa miltä kun kirjoitit: *Ei näiden (jore4/raakawittuson) pöljien juttuihin kannata vastata. * hihihihihihiiii
Well well, dear Watson, oletko noin tosikko? Etkö ymmärrä huumoria? Tarkoitin tuon vitsiksi ja kevennykseksi. Tiedän hyvin missä asut ja missä jore asuu. Tiedän hyvin sinun ja joren suhtautumisen islamiin ja muslimeihin. Siksi mielestäni oli hauskaa kuvitella sinua ja jorea kyykkimässä. Ja toi nenä perseessä on jo vanha vitsi. Terveisiä sinne brasseihin. Kutsupa joskus Dilma kylään! Voisit vaikka panna häntä. Hänhän on ihan höylättävän näköinen iästään huolimatta.
Se on kovasti aina toi pyllyreikä sulla mielessä, haluatko tunnustaa jotsin meille.
Kyllähän minä huumoria ymmärrän ei siinä mitään. Olisihan minun pitänyt tunnistaa rikkaruoho/tilulililii/tuhkaluukku tämän herjan takana. No ei heilauta.
Kiitoksia kovasti arvostuksesta! En kuitenkaan olisi keksinyt noin hienoa juttua. Se ykkönen nikissäni johtuu siitä, että joku on rekisteröinyt minun vanhan nikkini, enkä voi enää käyttää sitä sellaisenaan. Yritäpä laittaa viesti nikillä Timotei, niin huomaat, että ei onnistu. Samasta syystä lienee muillakin numeroita nikkinsä perässä. Esim. jorella.