Rintojen kosketus

Flirtti

Joskus nainen tulee lähelle keskustelemaan ja rinnat koskettavat/painavat esim. Käsivartta. Onko se viesti jostain, vai vain sattumaa? Tai kun nainen kävelee läheltä ja rinnat pyyhkivät selkää. Tuntuu kyllä mukavalta. Toivottavasti olisi flirttailua :)

9

1665

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ongelmainen

      itellä se on ainakin ihan vahinko mut johtuu ihan siitä että on sen verran suuret että ovat ns aina tiellä..

    • TartuHetkeen

      Mikään ei ole sattumaa. Tahatonta ehkä, vaan enpä usko... Nauti tuosta.

    • NaisetEivät

      Niin kovin seksualisoi rintojaan kuin miehet. Vahinkoa siis.

    • hellääkoskettelua

      Joskus tahatonta joskus taas harkittuakin...Olen itse huomannut aina välillä kun jään kahden naisen kanssa esim .kahvittelupaikalle niin silloin tullaan kuin huomaamatta "iholle" ja hieromaan lähempää tuttavuutta.

    • totuuskunniaan

      voisko naiset olal rehellliisiii ja tunnustaa että tahallista se on silloin ja silloin kun?

    • Hohhoijaaaa

      Miehillä on aina ekana seksi mielessä eikä naisen aivot, sieltä meinaan voisi löytyä ihan mahtaviakin juttuja :D

    • Hohhoijaaaa

      Suosittelen kokeilemaan naista KAVERINA, hyvänä tyyppinä jonka kanssa heittää läppää jne! Ja henkeviäkin siin sivussa. Voitte yllättyä.

    • Hammaslääkärissä

      Hammaslääkärissä oon kokenu monta kertaa tuon tilanteen.
      Kun siinä hammaslääkärin tuolissa makoilee, niin välillä naishammaslääkäri kurottaa jotain työvälinettä pöydältä ja naishammaslääkäri tulee hyvin lähelle, että naisen rinta koskettaa.
      Välillä taas jossain toimenpiteessä naishammaslääkäri joutuu käyttämään voimaa ja on siinä rintakin monta kertaa koskettanut.

      Missään muualla en olekaan päässyt niin liki naisen rintaa, että hammaslääkärikäynnit tuntuu ihan mukavilta.
      Senpä takia tuleekin käytyä naishammaslääkärin luona.

      • jaahas-

        kyllä mulle on aina sattunu takki päällä oleva lääkäri.

        missä näitä nudistilääkäreitä on?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      126
      1496
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      142
      1314
    3. Kelan mukaan veronpalautukset ovat tuloa tuet lähti

      https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000012225387.html Verohallinnon maksama veronpalautus tulee niille, jotka ovat mak
      Maailman menoa
      109
      794
    4. Sinkkujen tilanne kiinassa katastrofaalinen

      800 naista osallistui sinkkujen iltaan, paikalle saapui 0 miestä. Ei mahdollisuuksia, kun nainen on 38 -vuotias, ja
      Sinkut
      120
      761
    5. Mies, minkä tiedon juuri nyt haluaisit

      tietää hänestä, naisesta?
      Ikävä
      62
      695
    6. Luulin sua silloin 10 vuotta nuoremmaksi..

      🤣
      Ikävä
      53
      671
    7. Aloitan kiertotalouden

      Aloitin tänään kiertotalouden, ei mulla nyt oikeastaan muuta MOI
      Lieksa
      37
      571
    8. Minne katosi Sofian Jeff-rakas ystävä?

      Seiskalehden mukaan Jeffreytä ei ole näkynyt, kuin kesäkuussa maininta Sofian ommissassa insramissa. Onko jo tullut ero
      Kotimaiset julkkisjuorut
      144
      549
    9. Kuka hukkui

      Kuka hukkui eilen kätkytniementiellä?
      Pyhäjärvi
      6
      515
    10. Stubbin ylimielinen uho vie Suomea sotaan!!?

      https://m.youtube.com/watch?v=aQ3c540lm9o Miten voi olla että maamme presidentii toimii näin vastuuttomasti kuten hölöt
      Maailman menoa
      286
      509
    Aihe