Vaivaisenluu

Onks kellään tietoa Valgomed -vaivaisenluun oikaisijasta? On jonkun lekuri Jorma Aallon suosittelema ja tilattavissa netistä, maksu luottokortilla. Huijaus?
5653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole vielä muuta kokemusta kuin tilaus, joka ainakaan 11 pvän aikana ei ole tullut. Onko tullut omaa kokemusta?

Äänestä
  • Minäkin olen viikon turhaan odottanut tilausta

    Äänestä

Sain Valgomed -vaivaisenluun oikaisijat melko nopeasti tilauksesta. Otin ne käyttöön samantien, noin viikko sitten. Pidän niitä jatkuvasti ja olen muutamana päivänä huomannut lievää särkyä jalkapöydän eri kohdissa. Tuntuu ainakin siltä, että jotain vaikutusta näillä on.

Äänestä

hohhoijaa taas teitä idiootteja juksataan. saman tyylinen varpaanerotin maksaa alle 6 egee.

Äänestä

Hei!Huijausta sikäli,että liian korkea hinta (10kert.) ja moisella laitteella ei ole mahdollista saada jo tullutta vaivaisenluuta korjautumaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyrävarvas kirjoitti:

Onks kellään tietoa Valgomed -vaivaisenluun oikaisijasta? On jonkun lekuri Jorma Aallon suosittelema ja tilattavissa netistä, maksu luottokortilla. Huijaus?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu