Friitala Fashion

Vantaalla ja Lappenrannassa on Friitalan myymälät. Valmistetaanko tuotteet vielä nykyääkin Suomessa? Kuka omistaa Friitala Fashionin?
4466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kävin tuossa Lprn kaupassa,au mitä asuja ja vau ja ah sitä nahkantuoksua...❤️

Äänestä

Noihin en tiedä vastausta,mutta kävin siinä Lprn myymälässä,au mitä asuja ,vau ja ah sitä nahkantuoksua❤️

Äänestä

Turkkilaista tavaraa

Äänestä

Eikö kannattaisi kysyä sieltä kaupasta?!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nahkatakki1212 kirjoitti:

Vantaalla ja Lappenrannassa on Friitalan myymälät. Valmistetaanko tuotteet vielä nykyääkin Suomessa? Kuka omistaa Friitala Fashionin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu