Tuli semmoinen homma mieleen että olisi kiva tietää mitkä yritykset Nummelassa käyttävät Halal lihaa tai myyvät sitä,koska olisi hyvä tietää ne paikat missä ei sitten tarvitse käydä syömässä.Halal lihan valmistuksessa eläin kärsii ja täten en halua olla mukana tukemassa tällaista juttua koska se on mielestäni sairasta.
Vastaukset 2
- Nummelalainen
Nämäkin on näitä ulkomaalaisten kummallisia juttuja mitä ovat tuoneet tullessaan kehitysmaista sivistyneeseen länteen.Ja meidän pitäisi suvaita kaikki hulluudet mukisematta,muuten on rasisti.On tämä niin kummallista touhua.
- KIISSKIS
HAHAA KANIA SAA EGYTSHOP 0,10 E KILO KORVINEEN SIIHEN SEKAAN HIRVENPÄÄ SYLTTYÄ JOHAN MAAHANMUUTTAJAT ALKAA KYSELEE KUMIVENEITÄ PÄÄSEE TAKAISI KREIKKAA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791140
- 1131138
- 77601
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9528- 17511
- 47503
- 44475
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112451- 41442
- 15416