Siltä vain tuntuu, kattokaa näitä kirjoituksia täällä..miehet ihan taivaissa jos nainen vähänki kirjoittaa seksinpuutteesta tmv. Muulla ei väliä. Onnks on ns. miehiä jotka tajuaa naisesta muutakin
Miehet reagoi naiseen joka haluaa seksiä
Niinsevaanon
2
86
Vastaukset
- älykästäseuraa
Seksi kiinnostaa myönnettäköön mutta en kuitenkaan panisi ketä tahansa naista vaikka olisin kuinka puutteessa...korvien väli ratkaisee, jos siellä on jotain kiinnostavaa niin sitten asia erikseen.
- Yx.poikamies.maalta
On täällä yksi mies,joka kaipaa juttuseuraa myrskyäviin syysiltoihin ;D, TV:stä ei ole juttuseuraksi vaan ajanvietteeksi kun muutakaan ei ole, netti on vain asiointeja varten.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1077763
Siekkilässä ajettu ihmisten yli- mitä tapahtui? Länsi-Savo ei ole uutisoinut asiata
Manneja, vaiko matuja?1126026- 835177
- 1394546
Alavuden sairaala
Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan113220- 592997
- 582938
Törkeää toimintaa
Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818102454- 612437
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562066