Islam tappaa, mutta jos kaikista tulee homoja, niin miten syhtyy lapsia?
onko Islam vai Homot suurempi uhka
huolestunutSuomalainen
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Hivenen jäi tuo kysymyksen sisältö auki. Liittyykö tämä jotenkin siihen, että ainakaan iranissa, joka on tunnetusti islamin uskoinen maa ei paikallisten tilastojen mukaan ole lainkaan homoja. En oikein ymmärrä, mikä uhka homous on. Yksi heteromies voi helposti siittää satoja lapsia, joskin tämä taitaa jo edellyttää, että muut miehet lähistöllä ovat homoja.
jos kyseessä on moraalinen ongelma - iljettävää kajota toisen peräpäähän?
oli mielisairaus vielä vuonna 1981.
Hyvä kun muistutat että sairausluokitus on poistettu jo yli 30v sitten, jotkut esim. näillä palstoilla eivät ilmeisesti asiaa tiedä kun puhuvat yhä vuonna 2015 homoudesta sairautena.
Siis kenelle oikeasti homot ovat uhka, eivät juurikaan taida edes ahdistella heteroita. Eivätkä vie maan taloutta turmioon, kuten jotkut muut ajankohtaiset ongelmat.
Onneksi tulee islamisteja, niin homous loppuu sitä kautta. Sitten ongelmanamme on enää islam. Homous on jo selvästi vähentynyt, kun islamisteja on tullut lisää. Kuka enää uskaltaa julkisesti liikkua homona?
Islam on todellinen uhka, jota poliitikkomme eivät käsitä. Laulavat vain puolueesta riippumatta samaa liturgiaa. Homot vain etoo ja kuvottaa, ei uhkaa.
Etkös tiedä miten ne koneinsinöörit oikein syntyvät?