Se tunne kun et saa pimbsua/naista

Kiristää, hermostuttaa, turhauttaa, kiihdyttää, ahdistaa ja tekee surullisen paska fiiliksen. Siisi v***ttaa!!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näin eilen todella lihavan miehen naisensa kanssa syömässä ravintolassa. Se nainen oli hoikka ja mies varmaan 140 kg. Nillä oli myös lapsi.

Äänestä

Samat on fiilikset myös, kun ei saa tupakkaa!!! Olen silti lakossa vaikka oireet mitkä, koska rankaisen itseäni, kun olen niin paska kusipää mulkku kieltämällä kaikki nautinnot itseltäni mömmöjen vetämisen lisäksi. Aika hyvä on itsekuri.

Äänestä
  • Valehtelet. Jos kieltäisit itseltäsi kaikki nautinnot, niin et olis täällä palstalla ja itseasiassa missään virtuaalitodellisuudessa ollenkaan. Jos todella haluat rankaista itseäsi, niin mene ihmisten ilmoille. Sieltä tulee suoraa palautetta päin naamaa.

    Äänestä

  • Tämä palsta ei ole nautinto vaan kidutusta pahimmillaan. Tietenkin ihmisten ilmoilla liikkuminen olisi vieläkin pahempaa kidutusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


z0z0 kirjoitti:

Kiristää, hermostuttaa, turhauttaa, kiihdyttää, ahdistaa ja tekee surullisen paska fiiliksen. Siisi v***ttaa!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu