Antaa pillua miehelle joka lyö teitä. Annatte siis jännämiehelle pillua, miksi annatte? en ymmärrä teitä. Eikö rakkaus merkitse teille mitään, lyöminen ei ole rakkautta. Oletteko liian heikkoja puolustamaan itseänne, pyytäkää apua tai kuolette muuten. Siitä on momia esimerrkkeja kun jännämies tappaa naisen.
Miten naiset voitte
since.you.gone
1382
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Pyysin juuri mieheltäni bdsm seksiä. Sängyn ulkopuolella hänen ei tarvitse alistaa.
Naiset pohjimmiltaan kai tarvii miehen joka määrää. Jotkut miehet ei osaa hillitä määräämishaluaan ja tulee ylilyöntejä. Naiset ei tietenkään halua satuttavaa miestä, mutta kun siinä on ripaus sitä määräävyyttä kun on alistetussa asemassa edes sen hetken?
Halut sellaisessa suhteessa kyllä häviää. Koittaa selviytyä tilanteesta toiseen, päivästä toiseen.
https://heartiste.wordpress.com/2015/11/06/reminder-the-majority-of-educated-women-have-erotic-rape-fantasies/
60% naisista on säännöllisiä raiskausfantasioita.
40% raiskauksen uhreista jatkoi seurustelua raiskaajansa kanssa.
Vittu naiset on sekaisin. Liikaa hormooneja varmaan kun antavat jännämiehille.
Sinäkö pelastaisit jännämieheltä:))
Kaikki miehet ovat alkuun kilttejä ja kunnollisia, ainoastaan pillulla on turmeleva vaikutus. Kun mies lankeaa pilluun, eli saa sitä, ottaa primitiiviset luolamiesvaistot vallan ja on sielu myyty saatanalle. Näin kaikki pillua himoitsevat mitättömät lurjukset ovat alttiita orjiksi suurelle pahalle, mikäli heille siunautuu tilaisuus maistaa pahuutta ja tästä ei ole enää paluuta.
Pillun saaminen ei tee miehestä pahaa. Jännämies on jo paha kn se syntyy. Omalle luonteelle ei voi mitään, sitä on joko kiltti tai paha. Pahasta ei tule kilttiä enää.
Pillustahan se syntyy?
Naiset kostuu jännäjonneista.
Naiset ei selittele miten vittu kostuu jännämiehistä.
Miks SÄ et lyö jos kerran sillä saa naista?
En antanut enää pillua kun löi ja kuristi. Vaihdatin lukot ja ukko löysi kamppeensa muovipusseissa oven edestä. joo, ja näitä muovipusseja sanotaan "jäniksenkorva"pusseiksi. Että semmoinen tapaus. Sen koommin en ole parisuhteeseen suostunut yhdenkään miehen kanssa.