MAMULLE JOKA TEMPAISI RASISTIPASKAA LÄTTYYN ON

myönnettävä tuntuva palkkio. Rasistin koulutus tulisi olla kannustavaa, niin turhanpäiväset huutelut vähenisivät merkittävästi!
1989
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Mamuille, jotka räjäyttävät ostoskeskuksen tulee myös antaa palkkio?

Äänestä
  • Myyrmäen ostoskekeskuksessa kotitekoisen pommin räjäytti kantasuomalainen peräkammarinpoika.

    Äänestä

  • Ettäsillee kirjoitti:

    Myyrmäen ostoskekeskuksessa kotitekoisen pommin räjäytti kantasuomalainen peräkammarinpoika.

    Rasistipaska keksii uutisankkoja

    Äänestä

  • Yhbbhybv kirjoitti:

    Rasistipaska keksii uutisankkoja

    Heikko ÄO on rasistin suurin ongelma. Rasismia on tutkittu runsaasti ja on todettu että sitä esiintyy enimmäkseen sosiaalisesti rajoittuneiden keskuudessa.

    Äänestä

  • Myös mamuille, jotka panevat puskassa rasistilorttoa tulee antaa tuntuva palkkio. Naisten tulee ymmärtää, että elämme monikulttuurisessa yhteiskunnassa ja myös mamuilla on tarpeita! Heidän tulee saada tyydyttää ne milloin haluavat, ja naisten tulee hoitaa tehtävänsä kunnialla, ilman rasistisia ennakkoluuloja mustaa munaa kohtaan!

    Äänestä

  • Monikultturisti kirjoitti:

    Myös mamuille, jotka panevat puskassa rasistilorttoa tulee antaa tuntuva palkkio. Naisten tulee ymmärtää, että elämme monikulttuurisessa yhteiskunnassa ja myös mamuilla on tarpeita! Heidän tulee saada tyydyttää ne milloin haluavat, ja naisten tulee hoitaa tehtävänsä kunnialla, ilman rasistisia ennakkoluuloja mustaa munaa kohtaan!

    No siinähän se peräkammarinpoika taas unelmoi. Menehän takaisin tumputtamaan.

    Äänestä

Sopiva palkkio olisi maastakarkotus.

Äänestä
  • Rasistipaska sai ansioidensa mukaan.

    Äänestä

  • Miksi maastakarkoitus? Mamu teki ison palveluksen yhteiskunnalle kun opetti rasistiporsasta ihmisten tavoille.

    Äänestä

  • KäkätinRullalle kirjoitti:

    Miksi maastakarkoitus? Mamu teki ison palveluksen yhteiskunnalle kun opetti rasistiporsasta ihmisten tavoille.

    Abdiqadir Osman Husseinista tehtävä Kunniakansalainen isolla K:lla, kun puukotti ennakkoluuloisesta hupakosta rasismin pellolle!

    Äänestä

Hyvä oivallus, rasistin kouluttaminen voisi auttaa jopa muukalaispelkoon!

Äänestä
  • Miksi sinä ressukka pelkään mamuja, onko vahempasi pelotelleet sinua pienenä, tuliko pissat housuun koulun joulujuhlissa kun näit tiernapojat?

    Äänestä

Olisi ollut mukava nähdä kun rasistiapina saa selkäänsä, jos olisin osunut paikalle, mamu olisi saanut raikuvat suosionosoitukset!

Äänestä
  • sinä sairas vihervassarivajakki olisit saanut tauluun!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • taputasuvakkia kirjoitti:

    sinä sairas vihervassarivajakki olisit saanut tauluun!!!!!!!!!!!!!!!

    Hehehe välkky ressukka.

    Äänestä

No mamu sentään uskalsi tempaista, oli sitten aihetta tai ei?
Toisin on nämä äidin pikku paskahousut joilla rohkeus riittää ainoastaan nimettömänä näppiksen kautta huutelemaan.
Että olette säälittäviä pikku runkkuja, teitähän pitäisi turpiin mättää jo ihan huvin vuoksi.

Äänestä
  • hieman yhteystietoja niin jutellaan.

    Äänestä

  • No_laitas kirjoitti:

    hieman yhteystietoja niin jutellaan.

    Ei tollasten runkkujen kanssa jutella, teitä mätetään turpaan.

    Äänestä

  • No_laitas kirjoitti:

    hieman yhteystietoja niin jutellaan.

    Tervetuloa salille.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


SikaSaiPusun kirjoitti:

myönnettävä tuntuva palkkio. Rasistin koulutus tulisi olla kannustavaa, niin turhanpäiväset huutelut vähenisivät merkittävästi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu