Tahdon Milfiä

Milfmilfmammaa

Olen 19-vuotias. Tahdon harrastaa seksiä milf-äitien kanssa. Olen kiinnittänyt paljon huomiota kaverini äitiin, näen hänestä paljon kuumia unia ja olen aina fantasioinut hänestä. Miten uskallan ottaa häneen yhteyttä ja ehdottaa seksiä? Olen toivoton, auttakaa nuori kloppi kokeneille teille!

7

364

Äänestä

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • käymaksullisissa

      Älä nyt kaverisi mutsille käy mitään ehdottelemaan. Kaikkia fantasioita ei tarvitse toteuttaa, voit pitää ne ihan itselläsi. Mun suositus olisi sulle että käy maksullisissa. Heitäkin on käsittääkseni monen ikäisiä.
      Kaikki äitisi ikäiset naiset ei nimittäin lämpene nuorten miesten ehdotukselle. He harrastavat seksiä mieluummin oman ikäisten miesten kanssa. Miesten, jotka tietää mitä naiselle tehdään ilman opettamista. Opettele seksin salat omanikäisten kanssa.

    • kaverinäiti

      Etsi jostain joku muu. Tosi riskialtista käydä kaverin äitiä vokottelemaan. Mulla on oma kokemus, mutta "kaverin äitinä". Olihan se mukavaa kun kesti, mutta jos kiinni oltais jääty niin HUH HUH!

      • Milfmilfmammaa

        Saisinko susta infoa? Kiinnostuin heti!


      • itsenäinen1

        Sairas ämmä!


    • Suosittelenkin

      Mä oon jo 22, mutta yli vuoden suhde paljon vanhempaan naiseen. Kannattaa ehdottomasti! Ihan eri juttu olla sellaisen kanssa, joka osaa, ei häpeä ja nauttii oikeasti seksistä. No hän on kohta 50v. Ei ole kaverini äiti, mutta koulusta.

    • nelkytRisat

      Voin opastaa ! ;) Nuori&pinkee on mahtavaa!

      • Milfmilfmammaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      72
      1147
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      55
      1038
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      44
      999
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      73
      850
    5. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      328
      759
    6. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      21
      724
    7. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      51
      710
    8. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      39
      698
    9. Onko jo liian törkeää? Selviytyjät Suomi herättää kummastusta

      Selviytyjät Suomi juhlistaa 10. tuotantokauttaan - ja tiedossa on entistä ankarampaa menoa. Mutta mennäänkö jo liian pi
      Tv-sarjat
      8
      622
    10. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      180
      615
    Aihe