Olen 19-vuotias. Tahdon harrastaa seksiä milf-äitien kanssa. Olen kiinnittänyt paljon huomiota kaverini äitiin, näen hänestä paljon kuumia unia ja olen aina fantasioinut hänestä. Miten uskallan ottaa häneen yhteyttä ja ehdottaa seksiä? Olen toivoton, auttakaa nuori kloppi kokeneille teille!
Tahdon Milfiä
7
282
Vastaukset
- käymaksullisissa
Älä nyt kaverisi mutsille käy mitään ehdottelemaan. Kaikkia fantasioita ei tarvitse toteuttaa, voit pitää ne ihan itselläsi. Mun suositus olisi sulle että käy maksullisissa. Heitäkin on käsittääkseni monen ikäisiä.
Kaikki äitisi ikäiset naiset ei nimittäin lämpene nuorten miesten ehdotukselle. He harrastavat seksiä mieluummin oman ikäisten miesten kanssa. Miesten, jotka tietää mitä naiselle tehdään ilman opettamista. Opettele seksin salat omanikäisten kanssa. - kaverinäiti
Etsi jostain joku muu. Tosi riskialtista käydä kaverin äitiä vokottelemaan. Mulla on oma kokemus, mutta "kaverin äitinä". Olihan se mukavaa kun kesti, mutta jos kiinni oltais jääty niin HUH HUH!
- Milfmilfmammaa
Saisinko susta infoa? Kiinnostuin heti!
- itsenäinen1
Sairas ämmä!
- Suosittelenkin
Mä oon jo 22, mutta yli vuoden suhde paljon vanhempaan naiseen. Kannattaa ehdottomasti! Ihan eri juttu olla sellaisen kanssa, joka osaa, ei häpeä ja nauttii oikeasti seksistä. No hän on kohta 50v. Ei ole kaverini äiti, mutta koulusta.
- nelkytRisat
Voin opastaa ! ;) Nuori&pinkee on mahtavaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271934
Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi1001670Lasten hyväksikäyttö netissä - Joka 3. nuori on saanut seksuaalisen yhteydenoton pedofiililtä
Järkyttävää! Lapsiin kohdistuva seksuaalinen hyväksikäyttö verkossa on yhä pahempi ongelma. Ulkolinja: Lasten hyväksikäy561286Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?641207Multa sulle
Pyörit 24/7 mielessä, kuljet mun mukana, mielessä kyselen sun mielipiteitä, vitsailen sulle, olen sydän auki, aitona. M31998Mies, eihän sulla ole vaimoa tai naisystävää?
Minusta tuntuu jotenkin, että olisit eronnut joskus, vaikka en edes tiedä onko se totta. Jos oletkin oikeasti edelleen s47896Nainen, olen tutkinut sinua paljon
Salaisuutesi ei ole minulle salaisuus. Ehkä teimme jonkinlaista vaihtokauppaa kun tutkisimme toisiamme. Meillä oli kumm51893Onko sulla empatiakykyä?
Etkö tajua yhtään miltä tämä tuntuu minusta? Minä ainakin yritän ymmärtää miltä sinusta voisi tuntua. En usko, että olet44862Olet myös vähän ärsyttävä
Tuntuu, että olet tahallaan nuin vaikeasti tavoiteltava. En tiedä kauanko jaksan tätä näin.37820Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘56798