Miten saan naisen ja mitä sanon ja kertokaa kaikki mitä tiedätte
haluun naisen
13
164
Vastaukset
- tämä_toimii_aina
Sano sille : "Rintasi muistuttavat mount everstiä. Onkohan sinun valloittamisesi yhtä vaikeaa, kuin mount everstin valloittaminen. Vai kenties yhtä vaikeaa kuin mount kenraalin valloitus".
- Pieniihminen
Minkä ikäinen ap oot?
- annatuulenviedä
No just noin niitä ei ainakaan saa.
- rehellinen.mies
Ei naista saa. Ei ainakaan jos on rehellinen rento suomalainen mies.
Suomen Paras seksideitti sivusto: http://seksikontakti.com/ Löydä seksiseuraa jo tänään!!
- seurustelijamies
Kehu naista kauniiksi, kehu sen hiuksia ja tyyliä ja sitten pyydät kahville tai elokuviin. nainen yllättyy kun sitä kehuu mutta suostuu treffeille.
- skdksjd
Mystery Method - How to get beautiful women into bed -kirjasta löytyy kaikki oleellinen psykologia suhteen aloittamiseen.
P.S. Ei kannata muodostaa mielipidettä tästä vinkistä ennen kuin on lukenut kyseisen kirjan. - Siisteyttäollapitää
Pitää pukeutua hyvin, olla hammaslääkärit käyty, että voi suudella eikä suu haise mädältä, parturi käyty jotta hiukset siistinä. Ex naiseni sanoi että kiinnitti erityisesti huomion hiuksiin. Olin juuri parturista tullut kun menin ensi tapaamiselle.
- justmän
Hehkeillekin nuorille naisille kelpaa hyvin harvahammas takkutukka kaljamaha merirosvo, ainakin kun tuo 'sitä' esiin eikä nyt puhuta sukupuolielimistä. Merirosvo on kaatanut satoja vuodessa. Supliikit ja ulkonäkö on yks hailee kunhan se on 'aito' kokonaisuus. Ei ketään kiinnosta epätoivo paitsi säälistä antajia ja niillä riittää asiakkaita, jonon jatkoksi. Ja sen säälittävyydenki ois hyvä olla aitoa tai herumistsäänssit tippuu silmissä, muista tsäänsseistä ei tarvi puhua jos kysellään tällaisia.
Saa olla herkkä tai kovis mies whatever kunhan tietää mitä on ja näyttää sen eikä vaan nyökyttele ja nuoleskele koska naisen sukupuolielin. Pitää olla munaa tuoda ittensä esiin ja nauttii siitä ja antaa egon olla jos tahdotte että teidän munaa imetään muutenki kuin rahasta.
Rakkaudella ja hyviä uusiavuosia toivotellen,
Mieskeiju - Itse666
Huorille kelpaa mikä vain jos on rahaa. Oikeille naisille täytyy olla vähän muutakin. Naiset eivät minun mielestäni kiinnitä kovinkaan paljoa huomiota ulkonäköön jos ei ole nyt ihan hirveän näköinen. Mieluumminkin minkälainen ihminen mies on. Valehtelu on ehkäpä huonoin asia mitä voit tehdä. Jos sinun tarvitsee valehdella mistään niin kannattaa ehkä jättää suhteet pois mielestä. Myös se miten tulet toimeen muiden kanssa näyttää olevan tärkeää. Jos olet erakko ja vihaat sukuasi niin se on luultavasti suhteen estävä piirre. Mistä minä tosin tiedän muuta kuin olen observoinut vuosien varrella.
kertokaa miten saa miehen myös...
- OooOnneamatkaan
Kannattaa ehkä itse koittaa tehdä aloitteita. Pieni hymy on myös hyvä, jos tilanne sallii.
- noäitipäkertoo
No aloitetaan aakkosista.
Saada on yhtä kuin kaataa patjaksi alleen. Tutustua on jo ihan eri asia. Kohdata vielä erimpi, jne. Pieniä nyanssieroja siis, mutta ne näkyy ja kuuluu susta heti kättelyssä, että milläs asenteella sä oletkaan liikkeellä.
Sit fakta: naista ei pojat "saa" vaikka polvillaan rukoilisivat, mista se. Tytöt on ihan eri asia kuin naiset.
Opettele nuo nyt alkuun ihan ulkoa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude14913178Aamun Riikka: työttömyydessä lähestytään viime laman synkintä vaihetta
Nopeasti mentiiin upean Marinin hallituksen ennätystyöllisyydestä toiseen ääripäähän, kohti Suomen historian kurjimpia t729621Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h959113Suomen velka kasvoi ennätysvauhtia - Mäkynen repostelee
– Velka kasvoi eniten tilaston historiassa, Mäkynen kirjoittaa. – Vuoden 2025 toisella neljänneksellä selvästi eniten k207746Giorgia Meloni vs Riikka Purra
Kyllä Italian pääministeri on kauniimpi ja seksikkäämpi, kuin Suomen valtiovarainministeri Riikka Purra. Mitä jotkut näk386724Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.1486158Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri153124En lähde armeijaan enkä siviilipalvelukseen
Maanantaina telkan uutisissa toistamiseen kerrottiin tästä luuserista, joka kärsii muka "masennuksesta", mutta nauraa rä3911209Aikuisten säälittävä käytös
Mikä mahtaa aikuisia hiertää ja mistä näin kovaa että alaikäisen pahoinpitelyn jälkeen vielä kirjotellaan täällä. Sana v71154YLE: Stora Enso Imatra aloittaa yyteet
www.hs.fi/talous/art-2000011528377.html Yle: Stora Enso aloitti muutosneuvottelut Imatran-tehtailla Metsäteollisuus|Yl841000