haluun naisen

dangerboyzhuuj

Miten saan naisen ja mitä sanon ja kertokaa kaikki mitä tiedätte

13

187

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tämä_toimii_aina

      Sano sille : "Rintasi muistuttavat mount everstiä. Onkohan sinun valloittamisesi yhtä vaikeaa, kuin mount everstin valloittaminen. Vai kenties yhtä vaikeaa kuin mount kenraalin valloitus".

    • Pieniihminen

      Minkä ikäinen ap oot?

    • annatuulenviedä

      No just noin niitä ei ainakaan saa.

    • rehellinen.mies

      Ei naista saa. Ei ainakaan jos on rehellinen rento suomalainen mies.

    • seurustelijamies

      Kehu naista kauniiksi, kehu sen hiuksia ja tyyliä ja sitten pyydät kahville tai elokuviin. nainen yllättyy kun sitä kehuu mutta suostuu treffeille.

    • skdksjd

      Mystery Method - How to get beautiful women into bed -kirjasta löytyy kaikki oleellinen psykologia suhteen aloittamiseen.

      P.S. Ei kannata muodostaa mielipidettä tästä vinkistä ennen kuin on lukenut kyseisen kirjan.

    • Siisteyttäollapitää

      Pitää pukeutua hyvin, olla hammaslääkärit käyty, että voi suudella eikä suu haise mädältä, parturi käyty jotta hiukset siistinä. Ex naiseni sanoi että kiinnitti erityisesti huomion hiuksiin. Olin juuri parturista tullut kun menin ensi tapaamiselle.

      • justmän

        Hehkeillekin nuorille naisille kelpaa hyvin harvahammas takkutukka kaljamaha merirosvo, ainakin kun tuo 'sitä' esiin eikä nyt puhuta sukupuolielimistä. Merirosvo on kaatanut satoja vuodessa. Supliikit ja ulkonäkö on yks hailee kunhan se on 'aito' kokonaisuus. Ei ketään kiinnosta epätoivo paitsi säälistä antajia ja niillä riittää asiakkaita, jonon jatkoksi. Ja sen säälittävyydenki ois hyvä olla aitoa tai herumistsäänssit tippuu silmissä, muista tsäänsseistä ei tarvi puhua jos kysellään tällaisia.

        Saa olla herkkä tai kovis mies whatever kunhan tietää mitä on ja näyttää sen eikä vaan nyökyttele ja nuoleskele koska naisen sukupuolielin. Pitää olla munaa tuoda ittensä esiin ja nauttii siitä ja antaa egon olla jos tahdotte että teidän munaa imetään muutenki kuin rahasta.

        Rakkaudella ja hyviä uusiavuosia toivotellen,
        Mieskeiju


      • Itse666

        Huorille kelpaa mikä vain jos on rahaa. Oikeille naisille täytyy olla vähän muutakin. Naiset eivät minun mielestäni kiinnitä kovinkaan paljoa huomiota ulkonäköön jos ei ole nyt ihan hirveän näköinen. Mieluumminkin minkälainen ihminen mies on. Valehtelu on ehkäpä huonoin asia mitä voit tehdä. Jos sinun tarvitsee valehdella mistään niin kannattaa ehkä jättää suhteet pois mielestä. Myös se miten tulet toimeen muiden kanssa näyttää olevan tärkeää. Jos olet erakko ja vihaat sukuasi niin se on luultavasti suhteen estävä piirre. Mistä minä tosin tiedän muuta kuin olen observoinut vuosien varrella.


    • kertokaa miten saa miehen myös...

      • OooOnneamatkaan

        Kannattaa ehkä itse koittaa tehdä aloitteita. Pieni hymy on myös hyvä, jos tilanne sallii.


    • noäitipäkertoo

      No aloitetaan aakkosista.
      Saada on yhtä kuin kaataa patjaksi alleen. Tutustua on jo ihan eri asia. Kohdata vielä erimpi, jne. Pieniä nyanssieroja siis, mutta ne näkyy ja kuuluu susta heti kättelyssä, että milläs asenteella sä oletkaan liikkeellä.
      Sit fakta: naista ei pojat "saa" vaikka polvillaan rukoilisivat, mista se. Tytöt on ihan eri asia kuin naiset.
      Opettele nuo nyt alkuun ihan ulkoa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      121
      2243
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      58
      2187
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1865
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      8
      1417
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      80
      1408
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1377
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1161
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1150
    9. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      62
      1133
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      69
      1000
    Aihe