Naiset haluaa tutustua alkoholisteihin

enymmärränaisia

Monet naiset aina kertoo kuinka heillä on sellainen alkoholisti mies siellä kotona jonka kanssa nainen muuttanut yhteen. Mikä niissä sitten on sellaista että alkoholisti mies saa helposti pari suhteen?

8

98

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kai se alkoholisti on sosiaalinen.

    • viinasosiaali

      Juokaa viinaa niin ei tarvitse olla yksin.

      • Juokaa viinaa, tulkaa viisammiksi näin.


    • tarralenkkari666

      Ootko ihan varma, että ne miehet on tutustumisvaiheessa olleet alkoholisteja?

    • Lettumaaria

      Jaa-a? Kurpille ainakin suositellaan alkoholisteja, ovat kuulemma samaa tasoa? ;)
      Kovasti olen yrittänyt niitä pongaillakin mutta eivät ole innostuneet lähes absosta naisesta (en ole läskikään). Ehkäpä lähden kohta pikku-lauantaita viettämään ja etsin sen alkkiksen!

      Muuten kelpaisi kaltaiseni ja suht ikäiseni mies, ilman sitä alkoa. Vaan eipä ole sellaista sopivaa löytynyt. Jos siis löytyy tasoiseni alkkis, niin parempi sekin kuin yksin.

    • kärpänen.katossa

      Oliko se julkkis asianajaja heikki lampela kun ei kestä alkoholia joten alkoi hakkaamaan sitä naistaan. Syt ne kuulemma erosi mutta kuukauden päästä ne on taas yhdessä varmana koska naiset ei kestä olla erossa juopoista.

    • alkoholisti-ytm

      Mitä vikaa alkoholisa on. Sitä pitää juoda paljon ei naiset muuten tykkää

    • näinonasia

      Pakko ottaa alkoholisti kun ei kurppa muille kelpaa. Jos ei pysty olemaan yksin, on otettava juoppo.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      614
      1600
    2. Anteeksi arkuuteni

      Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän
      Ikävä
      44
      867
    3. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      485
      739
    4. Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?

      Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll
      Iisalmi
      12
      711
    5. kenen näköinen

      kaivattusi on ?
      Ikävä
      45
      652
    6. Mikä on ollut

      Söpöintä välillämme?
      Ikävä
      41
      614
    7. Tykkäätköhän vielä minusta?

      Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin
      Ikävä
      30
      556
    8. Hyvännäköinen pakkaus

      Olet hyvännäköinen pakkaus nainen.
      Ikävä
      32
      523
    9. Olet ihana

      Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩‍❤️‍👩❤️😼😘
      Ikävä
      37
      510
    10. Vihervasemmistofeministinaisasianaiset

      Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE
      Sinkut
      160
      494
    Aihe