Arabi-matujen väkivalta suomalaisia kohtaan

Miten kansalaisen kuuluu toimia kun arabi-jengi hyökkää kimppuun ja yrittää tappaa?
33165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

Pitää vaan huutaa Allahu akbar! :)

Äänestä

Aivan samoin kuin minkä tahansa jengin hyökkäyksessä.
Pakoon vaan, jos pääsee.

Äänestä
  • Ajattelen samoin. Päällekarkaajien uskonto ei ole se akuutein uhka. Mutta voithan luvata vaihtaa uskontoa, jos jättävät sinut rauhaan.
    Suosittelisin myös, että olemuksesta ei näkisi, että taskuissa on paljon rahaa ja fiini kännykkä. Hämärissä kannattaa käyttää julkisia ajoneuvoja. En maleksisi niillä kulmilla, missä arabi-jengit liikkuvat.

    Äänestä

Täytyy tyytyä osaansa, kaikki me täältä jonain päivänä lähdemme.

Äänestä

Kyllä siinä kantasuomalainen on aika heikoilla kun tämä virkakoneisto, yhteiskun poliiseista lähtien suojelee tätä islamikansaa ja saa helposti "rasismi" ja viharikossyytteen.
Tämän tietää somalit ja siksi käyttäytyvät röyhkeästi, ei väistä, räkivät päälle ja heti huutelevat rasismia ja pahimillaan käyvät agressiivisesti päälle ja kun tietävät että suomalainen on se joka väistää...

Äänestä
  • Somalit ovat tietoisia siitä, että ainut suomenkielinen sana joka kannattaa opetella on RASISTI. Se toimii aina jos hyysäriämmä ei tottele!

    Äänestä

KAIKKI LÄHTEE ITSESTÄ! Sanon nyt teille jokaiselle kerran, älkää olko LAMPAITA! Tiedätte mitä muslimit tekee lampaille, no panee tietysti perseeseen! Meitä on vielä ENEMMISTÖ, pystymme hyvin hoitamaan kaikki muslimivuohienussijat, jos jonkun päälle käydään, keräätte tarpeeksi suuren porukan ja näytätte mistä reiästä muslimisika kusee!
KAIKKEIN tärkeintä on että suomalainen auttaa suomalaista, muuten ei tule mitään! PS. Mielenosoituksiin pitää osallistua kymmeniä tuhansia tai satoja tuhansia mieluummin.

Äänestä

On muutama sana mitkä opetetaan ensimmäisinä näissä keskuksissa: rasisti, huora, pillu ja myöhemmin kun oppivat pidempiä sanoja ja älykkyysriitää on spermanaama.

Äänestä

"KAIKKEIN tärkeintä on että suomalainen auttaa suomalaista, muuten ei tule mitään! PS. Mielenosoituksiin pitää osallistua kymmeniä tuhansia tai satoja tuhansia mieluummin." olen samaa mieltä kun se pelkkä kirjoittelu ja uhoaminen ei paljoa auta ja vain mielenilmaisuihin joukolla näytämme koko kansan mielipiteen.

Äänestä

Hyppykenkää otsaan ja jos ei sillä tokene niin kuulaa kalloon!

Äänestä
  • Kanteletko sinä useinkin kuulia taskussasi.

    Äänestä

Koirat pitää opettaa aina talon tavoille, myös muslimikoirat.
Tottelevainen muslimi on kaikkien etu.

Äänestä

Ei se noilla suorastaan naurettavilla uhoamisilla uhkaavalla väkivallalla on nahkapäidenhommaa ja kääntyy itseitseään vastaan niinkuin Pariisin tapahtumat osoittaa....mutta tämänkin ikävän asian suomalaispoliitikot liukkainekielineen saavat oikeilla sananvalinnoilla käännettyä maahanmuuttomyönteiseksi.
Se että suomenkansa ilmoittaa jo lukumääräisesti noissa maahanmuuttovastaisissa mielenilmaisuissa on voimaa niinkuin Puolassa oli tuhansia mielinilmaisussa.

Äänestä

Mamut tykkää rasisteista, ainakin haluaisivat vähän kurmoottaa, pisteet mamuille!

Äänestä
  • Haluaisivat varmasti vaan eivät yleensä uskalla, kun tietävät ettei kunnon rasisti sovinnolla turpaansa ota.
    Mutta suvakkeja hakkaavat ja raiskaavat mielellään, kun ne vähäjärkiset vaan suvaitsevat, niin ja hinttarit voivat oppia lentämään, ainakin alas talojen katoilta.

    Joten enhän minäkään niitä matuja ihan täysin tuomitse, on niillä jotain hyviäkin ajatuksia.

    Äänestä

  • Heh heh kyllä sitä suvakkia täytyykin laittaa kunnolla turpaan aina tilaisuuden tullen.

    Äänestä

Turpaansa saanut rasisti on paras rasisti.

Äänestä
  • Ootte ennenkin maanpetturit luikkineet silimät moljollaan karkuun, ja ripulit lahkeessa.

    Äänestä

Sitähän voisi jokainen omalta osaltaan miettiä että miten suojautua jos jengi tai joku rikollinen hyökkää kimppuun ja jos sillä/niillä on vielä puukko tms. Kannattaa yrittää karkuun mutta pitää olla hyvä juoksukunto ja jos joutuu kiperään paikkaan niin sitten ei auta muu kuin puolustautua parhaansa mukaan. Itsepuolustuskursseja on miltei joka paikkakunnalla mutta se vaatii aikaa oppia tehokkaat puolustautumis tavat. Virosta saa halvalla pippurikaasuja. 6€ pippurikaasupullolla pystyy suojautumaan jo aika hyvin jopa jengiä vastaan. Mielummin sekin kuin luut ja elimet paskana sairaalassa tai ruumisarkussa.

Äänestä
  • hyökkääjiä vastaan tulee toimia kovaa ja armottomasti, senjälkeen häippästä kiireesti paikanpäältä ennen kuin Suomen gestapo saapuu paikalle.
    Salainen poliisi on matujen turvana vikkelästi.

    Äänestä

Ei niillä mitään hätää ollut alunperinkään.

Äänestä

Kyl mä ainakin yhren tappais ennesku henki lähtee !

Äänestä

Pitää huutaa: Minä äänestän vihreitä aina joka vaaleissa...!!

Äänestä

Terveiset Satu suvakilta.:
Hah hah haa.. Jotkut pelkää muutamaa lasta jotka tulee tänne pakolaisena.

Äänestä

Muslimit on pelkureita ja siksi hyökkäävät joukolla.

Äänestä
  • Suomalaiset ei arvosta suurella joukkovoimalla hyökkääjiä jo historiallisistakin syistä.

    Äänestä

Itellä on aina itsepuolustusvälineet mukana, ja js kimppuun hyökätään niin terppa vain multiin.

Äänestä

Kääntäkää myös toinen poskenne ja antakaa anteeksi väkivallantekijöille, koska teon syynä on uhrin rasistinen käytös ja kolonismi, joten uhrin pitää syyllistää itsensä.

Äänestä

Niin, hyvä kysymys, sillä suvakkipuolueet levittävät sotaa keharimiesten vastaanottamisella, Koraaninkumartajien sivistys on olemattomalla tasolla, eivät halua sopeutua maahan, josta saivat ns turvapaikan.

Mokomat miesressukat kipittävät pakoon ja uhoilevat sitten kilttien maissa, jossa heitä ruokitaan ja hyysätään. Porukalla käyvät usein kimppuun. Nämä nuoret/nuoret aikuiset kyyläävät usein uhria, kuin petolauma.

Kyllä näihin tulee pääkaupunkiseudulla valmistautua. Tuo pippurisumute olisi hyvä olla mukana kaikilla valkoisilla ihmisillä örkkejä vastaan.

Tämä hyysääminen tulee loppua heti !

Äänestä

Pitää uhrautua kunniakansalaisten murhanhimolle.

Äänestä

Juu,Polvistua nyt ainakin pitää?

Äänestä
  • Pitää polvistua, nuolla tarvittaessa kengät ja varpaanvälit, mutta pelolle ei saa antaa valtaa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mummomunilla kirjoitti:

Miten kansalaisen kuuluu toimia kun arabi-jengi hyökkää kimppuun ja yrittää tappaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu