Call On Me

3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Pyllisteleviä perseitä. Levällään olevia haarukoita. Eikö naiset osaa kaupata itseään millään muulla kuin seksillä?

Äänestä

Kieltämättä terveen näköisiä naisia. Ensimmäisenä huomio kiinnittyy leveisiin lanteisiin, hyviä "synnyttäjiä".
Miehenä en voi kieltää tuollaisten kehojen houkuttelevuutta. Varmasti jokaisen miehen katse pysähtyy pieneksi hetkeksi.
Luoja on tuollaisen "terveen perillisen"mekanismin mieheen iskostanut.

Äänestä

No joo, ehkä kaksi videon naista kelpaisi mutta suurin osa tusinablondeja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onmycall kirjoitti:

Ihania naisia.

https://www.youtube.com/watch?v=dWP9ItuhP9w

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu