Maailman rumin mies valittu!

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015112320714197_ul.shtml

Paljonko lyödään vetoa, että joka ikinen tuohon kisaan osallistuneista miehistä on saanut paljon pillua jo ennen kisan tuomaa julkisuuttakin.

Mitäs ulkonäköään tekosyynä käyttävät at-miehet siihen sanotte?
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Miksi vastaavaa kisaa ei järjestetä naisille? No tietysti siksi että naisen kuuluu olla kaunis ja hoikka, toisin kuin miehen joka saa olla ruma.

Äänestä
  • Rumalla oltava sitä statusta ja paljon, valtavalla muna.
    Ei mitätöntä rumaa miestä kukaan nainen katsele.
    Näin miesten palstatotuus kertoo.

    Äänestä

Tuohan on komea pitkä mies joten siksi saanut pillua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naisasialooseri1 kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2015112320714197_ul.shtml

Paljonko lyödään vetoa, että joka ikinen tuohon kisaan osallistuneista miehistä on saanut paljon pillua jo ennen kisan tuomaa julkisuuttakin.

Mitäs ulkonäköään tekosyynä käyttävät at-miehet siihen sanotte?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu