Rumatikki Fiattiini

Asensin Fiattiini rmatikin. Johan tuli ärhäkkäpeli, ja vielä ropottivaihteilla

https://youtu.be/9yHl24QynOM?list=RDxrF9F2QnX2E&t=43
13143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Vaikuttaa, että Fiattiin on asennettu turpo?

Äänestä
  • Kyllä se on Rumatikki, kun ukkokin vaikuttaa viluiselta

    Äänestä

Kyllä persehöpöttäjä Joksulla näyttää olevan hieno Fiatti ja vielä 3.0l koneella ja ropottivaihteilla

Äänestä

Reinohöpöttäjä Joksulla on sellainen avopeli Fiatti

Äänestä
  • Mistä sinä muka sellaisen nyt olisit saanut, kyllä sinun täytyy tyytyä vain siihen 2006 tehtyyn Transittiisi, Reino!

    Äänestä

Ovatko Mirkku ja Markku teille tuttuja? 50-60 ikävuoden välillä oleva karavaanaripariskunta. Markku on lihava ja rankasti hikoileva sikaniska joka on suurimman osan ajasta perseet olalla. Tavataan yleensä leirintäalueelta krokseissaan valkoiset tennissukat vilkkuen Kärkkäisen sortsit polvissa roikkuen. Mirkku on elämäänähnyt Chesterfieldiä ketjussa vetävä verkkarileidi. Olut maistuu myös ja hänen raakkuvan ja räkättävän naurunsa kuulet korvissasi yhä vuosienkin jälkeen. Kierävän Suomen korkeatasoisia leirialueita ja kesätapahtumia vm 94 Ducaton alustalle kyhätyllä lasikuituvessalla.

Äänestä
  • Eipä ole näkynyt.
    Eipä silti, ei ole näkynyt Jokisen Reinoakaan, Reino se vasta olisikin näkemisen arvoinen olio!

    Äänestä

  • Markun kaksoisolento nähtävissä jokaisella suvisen Suomen leirintäalueiksi kutsutulla juoppoleirillä. Erikoistuntomerkkinä vaunussa/autossa vankkurinkuvalla ja numerolla varustettu tarra. Siellä se mölyää kännissä ja pallogrillissä tirisee hiilloksella rasvainen perunajauhomakkara. Karjala-laatikko nurmikolla puolivälissä jo aamupäivästä.

    Äänestä

Aha Joksu sekosi taas.

Äänestä

Me Savolaiset Tangofinaalissa. Joksuttaa. Rumatikistä Viis.

Äänestä

Ei voittanut Savolainen , voitti oikea ihminen

Äänestä

Mulla on jo kolmas Rumatikki Hymmerimopiilissa, keskuslämpöä en ole kokeilutkaan. Muija tykkää Palstavahtijoksun Reinohöpötyksistä.

Äänestä

Meidänkin muija liittyi Joksun Fanclubiin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Peppuhöpöttäjä_Joksu kirjoitti:

Asensin Fiattiini rmatikin. Johan tuli ärhäkkäpeli, ja vielä ropottivaihteilla

https://youtu.be/9yHl24QynOM?list=RDxrF9F2QnX2E&t=43

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu