Kevin Levrone treenivideo 2002

https://www.youtube.com/watch?v=K2OV6S8sE_o
Bodybuilding Kevin Levrone M3 Real DVD
Suuret rautapainot nousee kevyen näköisesti
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Helsinki Finland mainitaan ajassa 1:49:08...

Äänestä

Suuret rautapainot nousee kenellä tahansa kevyesti, jos on ottanut yhtä paljon lääkkeitä kun Levrone tuossa. Levronehan menetti myöhemmin terveytensä käyttämiensä lääkkeiden vuoksi.

Kun katsoo tuota treeniä ja vertaa vaikka Hulkin treeneihin niin ei Levrone ainakaan kovempaa treenaa. Ihan turhaa paskapuhetta, että ammattilaiset treenaisi jotenkin kovempaa kuin vaikka kovaa treenaava sunnuntaipunttailija. Itse asiassa tuollaisia treenejä vetää lähes kaikki vähänkään tosissaan treenaavat. Joten tässä taas todiste, mistä ne lihakset tulee. Kovalla treenillä vai lääkepullosta. Jokainen voi itse miettiä.

Sitten mainostetaan jotain kallista xtra-super-bcyöö aminohappopurkkia ja jonnet kullinpää märkänä menee ostamaan kalliita höpö-höpö ravinteita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oldschoolstyle kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=K2OV6S8sE_o
Bodybuilding Kevin Levrone M3 Real DVD
Suuret rautapainot nousee kevyen näköisesti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu