Mitä mieltä olet avoimesta suhteesta

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015120320772637_vi.shtml

Haluaisitko että naisesi käy nussimassa jotain jännämiestä pari kertaa viikossa joka ruiskii mällit naisesi sisään?
451
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Naiset lutkailee suhteessakin

Äänestä
  • Varatut ne vasta pettääkin...

    Äänestä

Ällöttävää touhua käydä naimassa jotain paskaa ja sitten tulla kotiin kun se olis normaalia. Pussaisitko naista joka tulee kotiin ja on imeny jonkun kullia just tunti sitten

Äänestä

Täällä on asialle omakin palsta!

En sitä yleisellä tasolla vastusta, jokainen pariskunta sopikoon suhteensa tiukkuuden niinku tykkää.
Omalla kohdalla ... jaa, en oikein innostu siitä että säännöllisesti käydään vieraissa, mutta voisi olla ihan vapauttavaa että se olisi mahdollista/sallittua pari kertaa vuodessa jos sopiva tilanne sattuu kohdalle.
Totta kai vapaudet pitää sitten olla molemmille samat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tavallinenmies- kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/viihde/2015120320772637_vi.shtml

Haluaisitko että naisesi käy nussimassa jotain jännämiestä pari kertaa viikossa joka ruiskii mällit naisesi sisään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu