perhettä etsiskelen

sallakatariina

Hei, olisiko kellään tarvetta au pairille? Olen 19-vuotias tyttö Lapista, olen reipas, joustava ja oma-aloitteinen. Etsiskelen perhettä, voisin aloittaa jo tammi/ helmikuussa, tai ihan miten vain perheellä on tarvetta. Toivomuksena olisi, että perhe olisi kaksikielinen ja toinen vanhemmista puhuisi edes suomea. Minulla olisi mahdollisuus olla 6- 12 kk.

Olen valmistunut lähihoitajaksi. Olen hoitajana Mannerheimin lastensuojeluliitolla ja olen heidän kauttaan hoitanut kaiken ikäisiä lapsia yli neljän vuoden ajan. Olen myös hoitanut sitä aiemmin tuttavien lapsia.

Minulla on ajokortti. En polta tupakkaa.

Viestiä voi laittaa osoitteeseen [email protected] tai voit jättää sähköpostiosoitteesi niin voin ottaa yhteyttä :)

4

169

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • amrn

      Moikka, sun sähköpostiosoite ei toimi :/ siihen ei pysty lähettää viestiä..? Oisko sulla toista spostia?

      • sallakatariina

    • Hei, katso tällä palstalla oleva uudehko ilmoituksemme au pairista Kööpenhaminaan. Jos kiinnostaa, laita spostia.

    • KariW

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ei käy sääliksi sitä miestä

      Sitä saa mitä tilaa.
      Ikävä
      184
      1814
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      116
      957
    3. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      122
      878
    4. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      755
    5. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      210
      704
    6. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      135
      646
    7. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      56
      631
    8. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      21
      614
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      592
    10. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      38
      568
    Aihe