Voisikos tän palstan muuttaa sairaaksi palstaksi??

Eihän tässä ole päätä eikä häntää??
1482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Muuttaa?? Tämähän ON sairas palsta...

Äänestä

Minkä ikäinen olet ja kuinka moni mies on käyttänyt sinua?

Äänestä
  • Tässä on just hyvä esimerkki sairaasta ihmisestä.

    Äänestä

  • Kjhc kirjoitti:

    Tässä on just hyvä esimerkki sairaasta ihmisestä.

    ja paljonko sinulla on ylipainoa?

    Äänestä

  • helgamies kirjoitti:

    ja paljonko sinulla on ylipainoa?

    Toinen esimerkki ja lisää varmasti tulee.

    Äänestä

  • Uuden palstan nimi Psykososiaalisesti ihmissuhderajoitteiset.

    Äänestä

  • vertaistukea kirjoitti:

    Uuden palstan nimi Psykososiaalisesti ihmissuhderajoitteiset.

    Joo tai laitoshoidosta avohoitoon. Mielenterveys tms palstalle nämä poitsut kuuluisivat.

    Äänestä

  • Jnfnenek kirjoitti:

    Joo tai laitoshoidosta avohoitoon. Mielenterveys tms palstalle nämä poitsut kuuluisivat.

    Miksi olette täällä, johtuuko ylipainosta vaiko käyttöasteesta;)

    Äänestä

  • helgamies kirjoitti:

    Miksi olette täällä, johtuuko ylipainosta vaiko käyttöasteesta;)

    Taas lisää sairaita miehiä.

    Äänestä

Eilen siis tulin eräästä kaukaisesta maasta pitkältä lennolta..ja täytyy sanoa et kun kone oli puolilleen tyhjillään niin pääsin myös minä heittäytyy poikittain nukkumaan penkkiriville ja täytyy kyl sanoa,et kun lentoemäntä siinä edessä olevalle rivistölle kahvia tarjos ja koitin siinä sen persettä nuuhkia niin se todellakin haisi ruusulle. Ei vivahdettakaan paskan tuoksusta.

Äänestä
  • Oliko pitkäsäärinen ranskatar kyseessä? Oikeasti kauniin naisen perse tuoksuu ruusulle, se on ihan yleisesti tiedossa, eikä sieltä todellakaan tule paskaa eikä mitään muutakaan ulos. Se on rekkamiehen karvainen perse mikä haisee paskalle jo kilometrin päästä.

    Äänestä

Joo. Sinkut-palstan nimi pitäisi todella muuttaa sairaat-palstaksi. Olisi ihan mukavaa kirjoitella välillä jotain tervettä. Jollain toisella foorumilla varmaan..

Äänestä

Kyseessä oli siis venäläinen aeroflot lentoyhtiö ja pitkäsäärinen venäläisnainen jonka perseestä koitin tonkia paskan tuoksua mut ei pistänyt nenääni..samalla siinä mietin et onkohan miten rehevät pillunkarvat tällä naisella. Uuuh!!

Äänestä
  • Olisit siinä ruvennu vetää hanskaan ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyvin-toimiikin-2015 kirjoitti:

Eihän tässä ole päätä eikä häntää??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu