Olen 30-vuotias nainen ja etsin kavereita, joiden kanssa voisi silloin tällöin käydä Turun yöelämässä. Olen mukavaa seuraa, tykkään tanssia, en polta ja juon kohtuudella.
Erosin syksyllä pitkästä parisuhteesta. Useimmat kavereistani ovat muuttaneet muualle tai perheellisiä eikä heitä kiinnosta ulkona käyminen.
Erosin syksyllä pitkästä parisuhteesta. Useimmat kavereistani ovat muuttaneet muualle tai perheellisiä eikä heitä kiinnosta ulkona käyminen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Musta voisi olla seuraa baariin
En tajua..kirjoitin pitkän sepustuksen ja lähetti vain osan viestistä. Tosiaan olen myös 30v, mulla on lapsi ja mies asuu muualla. Silloin, kun lapsi esim isällään voisin mielelläni lähteä tuulettumaan. Omista kavereista harvoin on lähtijöiksi
Hei!
Olen 31-vuotias turkulaisnainen. Eronnut myös pitkästä parisuhteesta ja lapsikin on. Voisin lähteä yöelämään välillä =)
Voitte kirjoittaa mulle osoitteeseen [email protected], niin jutellaan lisää. :)
Voi baariin mennä yksinkin!