Jokaiselle rasistille ketkä tänne ootte tulleet niin toivotan hyvää itsenäisyyspäivää. Valtaosa teistä rasisteista kuitenkin palautetaan omaan maahannne toteuttamaan rasismia. Meillä suomessa on rasismin suhteen nollalinja vaikka tietyt viherpunikkisuvakit rasismin leviämistä ajavatkin.
Rasisteille hyvää itsenäisyyspäivää!
Eirasismille
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Suomalaiset rasistit voisi kipata ruotsiin, tekemään suomenkielen lähetystyötä. Pakkosuomea vaikka pakolla, kultuuria suuhun lapaten, sitähän he haluavat.
Sadomasokistikin saa seisokin, kun näkee nahkahousuisen suomirasistin kierivän läskeineen alaspäin
Kiitos!
Hyvää itsenäisyyspäivää kaikille SUVAKEILLE. (Rasisteille)
Mistähän itsenäisyyspäivästä täällä toitotetaan!. Ei ole kuin sen muistopäivä. Tässäkin asiassa Suomi elää kuplassa, kuvitellen olevan jotakin mitä ei oikeasti ole. Todellinen satumaa.
Jälleen kerran omankaltaiseni rehellinen mielipide!
Kiitos. Ilman meidän rasistien isiä, ukkeja ja muiden uhrauksia itsenäisyytemme eteen, olisi avaajankin äiti ja isä venäläisen kolhoosin kasvatteja, kenties katuhuorana jossain päin suurvenäjää johon suomikin olisi liitetty.