Epäilyttää naiset, jokka on iliman kuvia treffipalstoolla.
Jotta onko ruma vai kameraviallinen?
Voi olla myös mies profiilin takana juksuttamassa?
Sinkkunaiset ilman kuvia deittipalstoilla
3
156
Vastaukset
- Kilttiatm
Se on naisen etu aina kun nainen valitsee.
- jopasuositeltavaa
Mimmeillä kuvattomuus vähentää turhaa spämmiä. Helpompi keskittyä itse valkkaamaan kun ei koko ajan joku nylkytä jalkaa. Varsinkin näteille mimmeille olen tuota nettideiteillä suositellut, kun ovat valitelleet viestitulvaa, mutta ei ne aina siihen halua tarttua. Kun hiveleehän se itsetuntoa kun miehet vonkaa ja saa tuntea itsensä halutuksi. :)
- Kruppistan
Tosiaankin pääsee helpommalla kun ei se kuva näy..
Mutta jos avaa profiilin täällä suomi24 niin kuvat näkee sitten, vaikkei profiilikuvana olekaan mitään. Aiemmin kaiken maailman hyypiöt pommitti, nyt on hiljaista kun ei profiilikuvaa. :D Voin keskittyä tekemään itse hakuja ja katselemaan sopivaa miestä, jota häiriköidä.
Toki jotkut uskoo kai siihen pelkkään sisäisen kauneutensa hehkuun, että kun tarpeeksi höpötät niin toinen ei enää välitä miltä näytät.
Noh, taatusti näytän paremmalta mitä olen sisäisesti ja toivon löytäväni miehen, jolle myös ulkoinen olemukseni on kiinnostava. - sori, mutta riitti ne pääkopan vuoksi seurustelut nuorena. Mikäs siinä jos tykkää elää selibaatissa kun toinen ei fyysisesti välitä sust.. ;)
Mutta melkein arvaisin jot suurin osa on nätimmän puoleisia / ok komeita kun eivät kuvaansa pistä. Ettei siihen vain ihmiset keskity liikaa.. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi495710Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3265524Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934701Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y102205Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva181988Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu381904Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont381850Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2501162Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2011086Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka611039
