Kiiralla pitkät päällä?

12215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Täällä samanlaista idioottijengiä kuin sinkut-palstalla. Naisella ei nännit nöpötä kiihotuksesta, vaan kylmästä tai hankauksesta.

Äänestä

Miksi tuota nänni-gatea pidettiin mokana? Moka se olisi ollut, jos Kiiralla olisi riipparit ja nännit olisivat erottuneet lähellä napaa, tai rinnan keskiosan alapuolella. Tuollaisissa pyöreissä pienissä terhakoissa rinnoissa, joissa nännit, sijaitsevat keskellä rintaa se on vain viehättävää ja seksikästä.

Äänestä

Hyvä esimerkki ihmisten typeryydestä tämäkin.

Vaatteen läpi kuultaa ihoa. Siis sitä samaa eläinlajin puolustusjärjestelmää kuin mikä tahansa kuutiosentti koko kehossa. Mitähän niillä rinnoillakin tehdään? On varmaan hirveän salattavaa ja hävettävää hommaa kun asiasta pitää tehdä numero. Eihän miehetkään käytä rintaliivejä? Ehkä pitäisi.

Miksei muuten ihmiset peitä suutaan? Syytä olisi. Krääh...

Äänestä

Ehkä se on Saulin ympärillä leijuva sankka testosteronipilvi, joka saa nuoret naiset kuumenemaan kiimaisiksi.

Äänestä
  • Naisella ei nännit nöpötä kiihotuksesta, vaan kylmästä tai hankauksesta.

    Äänestä

  • Ketä naista tarkoitat..

    Äänestä

  • juu-juu kirjoitti:

    Ketä naista tarkoitat..

    kuvan kiiraa, mihin otsikko viittasi :"pitkät päällä". Sama koskee kyllä kaikkia naisia. Nännit ei ole sama asia kuin penis. Ne eivät siis -seiso-

    Äänestä

  • Ootko imeny kiiran nännejä?

    Äänestä

  • Kyllä_seisoo kirjoitti:

    Ootko imeny kiiran nännejä?

    Siinä on silloin mukana hankausta, idiootti. Naisilla ei seiso pelkästä kiihotuksen tunteesta. Pitää olla kylmä tai hankausta, imua lisäksi. Eli Kiiralla on kuvassa hieman vilu, hän ei ole kiihottonut. Koska tuskin hän juuri on hieronut nännejään eikä siinä näy imuttelijoitakaan paikalla.

    Äänestä

Viimeks tost ol Jonnan kohal hirvee haloo. Turhaa lööppii & kansa kuolaa bloodii areenal

Äänestä

Juhlapuku näytti olevan Kiiralla päällä ja taksilla näyttivät tulleen. Fiksu pariskunta, ei kännissä rattiin

Äänestä
  • .

    "Jos otat et aja!!!1!1!!1!11!1!!1!!1!1111!!!!!!!11!" *hörps*

    har!11

    .

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niin_niin_ kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi//linnanjuhlat2015/2015120620789268_dh.shtml

Valta kiihottaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu