Miten nahkahousumies isketään?

ihan.pihkassa

Nahkahousumiehet ovat tosi harvinaisia ilmestyksiä Suomessa. Heitä näkee todella harvoin ja olen nyt ihastunut erääseen sellaiseen harvinaiseen komistukseen. Haluan hänet ehdottomasti mutta olen ujo. Miten isken hänet? Millaisen tekosyyn keksin tutustumiseen?

12

176

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hihiii

      Matkusta isoon tapahtumaan Oktoberfestiin ni jopas löytyy..

    • suvakkimieshaluaosansa

      Moi. Et sä karkuun enää pääse.

      Miten selitämme lapsillemme ja lapsenlapsillemme ? Suomesta on tullut kehitysmaa ja eläintarha. Lapsemme tulevat syyttämään aikanaan sukupolveamme.

      Ihmiselle suvakille jouluvieraaksi 50 luku- ja kirjoitustaidotonta karvasta apinaa. Ihmiselle suvakille joululahjaksi pukilta henkilökohtaista kipeänroisia rikastustapahtumaa vieraiden kanssa, vaikka yksitellen tai ryhmässä joulupuun äärellä.

      Joulu on peruttu. Joululaulujen sijaan kaikuu kaiuttimista hurja älämölö, tiedät mitä tarkoitan.

      Hyvää ja Hellää Joulua. Hurjaa Uutta Vuotta. Apua-huutosi (mies) ei muuta kuin yllytä mamua.

      - Suomi vuonna 2015 (valtion nimi muuttuu piakkoin

    • Saapasvarustelija

      Arveleisin, että nahkahousumies tykkää nahka-asusteisiin sonnustautuneesta seurasta. Siis laittaudu itsekin nahkamekkoon, nahkahameeseen, nahkajakkuun nahkapuseroon, nahkatakkiin ja/tai nahkahousuihin. Mahdollisuuksia ja yhdistelmiä löytyy. Kun sitten vielä täydennät, huipennat nahkavarustuksesi saappailla, korkosaappailla, ratsastussaappailla tai kumisaappailla (moni mies on heikkona kumisaappaisiin), niin rohkenen ennakoida nahkahousumiehen itse hakeutuvan sinun seuraasi...

    • nahkurin_orret

      Pukeudu miehksi ja sillä sipuli.

    • Hienovahinkoählämiuksi

      Mine vahinko iske uksi mies huoma jälki käsi apua mine iski mieste huoma mine liika nopea mine ähläm ei ummarra soomi koodi tehä vahinko isku mutta onni ei hooma mies mennä koti katso peili mine kaunis viaton ählämi sählämi nainen, viettä aika mietti mikä olla ählämi soomi, miestä vahinko isku mutta mennä ohi kiitos oli hieno soomi uksilo hieno kello hieno mies laitta muisti kirja ylös mine aavikko ählämi kävellä jalka.

    • 0804

      Hmm... Jos pokka pitää niin kävele miehen luo, katso silmiin ja kysy että onko hänellä jo seuraa kyseiselle illalle. Toimii joka kerta.

    • Sinkkmies

      Saman lailla kun muukin

    • sinkkmies

      Saman lailla kun muutkin

    • sinkkmies

      Saman lailla kun muutkin

    • sinkkmies

      Saman lailla kun muutkin

      • miesjani

        Mut mistä löytää vapaita naisia jotka käyttää nahkavaatteita???


    • NahkabyysatBest

      Keikoilta tietenkin. Punk ja metal. Lauantaina tavastialle ainaki menossa yks sellane

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      121
      2243
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      56
      2176
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1865
    4. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      7
      1407
    5. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      77
      1395
    6. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      94
      1377
    7. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1161
    8. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1150
    9. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      62
      1123
    10. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      68
      989
    Aihe