Mutta kuljin ohi.
Yh katsoi silmii ja hymyili!
ktm-27v
41162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
Mistä tiedät että nainen oli yh jos et edes jutellut naisen kanssa ja jos nainen on kaunis niin mitä väliä vaikka nainen olisi Yh
Sillä oli lapsi siinä.
Minäkin kuljen lasten kanssa olematta yh. Isi ei ole useinkaan mukana.
Kyllä YH aisurin tunnistaa.
Jos sitä huvitti auki jäänyt vetoketjusi tai nenästä roikkuva räkä?
Minulla oli kyllä vitunmoinen krapula, ja ykköset päällä.
No sitten sitä vissiin hymyilytti krapulasi.
Minulle oli se lapsi niin negatiivistä, että en halunnut ees lähestyy.
Näköjään muutkin kuin arabimuslimit kuvittelevat, että naisen hymy ja silmiin katsominen on aina iskuyritys.
Tuskin se tekee sellasta "turhaan".
Minä katsoin usein ventovieraitakin ihmisiä silmiin ja moni niistä hymyilee takaisin. Tuskin niistä kovinkaan moni on silti minuun ihastunut.
Juu. Ei voi olla ktm (kuten nimmarissaan väittää) kun kuvitelmat on samat, kuin musulmaaneilla. Kyllä se on ätmien touhua se.
Kyllä olen ihan ktm!
Hädänalaiset karvaperseet on susta aina kiinnostuneita, jos ne hymyilee sulle takaisin.
Yyhoo ilmeisesti oli herännyt todellisuuteen, kultainen noutaja ja omakotitalo jäävät haaveeksi jos ei ala jotain tekemään asioiden eteen. Olisit pysäyttänyt ja piristääksesi narrannut sanomalla että "joku saa sinusta vielä hyvän vaimon"
Minulla oli suht. kiire asioille, että ei kerennytkään.
Tuossa kävelyllä käydessä muksujen kanssa tulee usein vastaan lapsia, naisia kuin miehiäkin kaikenlaisia ja eri sosiaaliluokistakin.
Kyllä mäkin yleensä katsekontaktissa hymyilen toiselle ilman mitään taka-ajatuksia valikoimatta kelle hymyilen ellei toinen suorastaan murhaa katsellaan. Hakemalla en hae katsekontaktia, mutta en käännä päätäkään pois sen takia vaan, että katseet kohtasi.
siinä mielessä ei voi olla varma onko nainen yh vai ei, eikä myöskään että olisi jotenkin kiinnostunut muuta kuin kohteliaasti hymyilemään.
Joku ylihoitaja luuli sinua homoksi ,jonka oli tavannut jossakin Setan bileissä. Olisit voinut sanoa,että olet eheytynyt ja etsit nykyään naisia.
Enpä silleen hirveesti siihen kiinnittänyt huomiota, kunhan kuljin siitä ohi ja huomasin kun se katso suoraan silmiin ja hymyili! kaunis kyllä oli, sen voin myöntää.
Se oli piilokamera. Vaihtoehtoisesti nainen unohtanut silmälasit kotiin ja luuli sua muuksi henkilöksi.
Mistä tiedät että hän oli yh? Mieshän saattoi vain olla käymässä jossain ja äiti ja lapsi liikkeellä kahdestaan.
Ehkä sen jännämies oli vankilassa "käymässä".
Vähän vaikutti yh-äipältä, mut se on vain veikkaus.
Tiesitkö muuten, että yksinhuoltajia on nykyisin todella vähän? Suurimmalla osalla vanhemmista on yhteishuoltajuus lapsiinsa.
Ai vähän vaikutti yh- äipältä? Susta paistoi tyhmyys läpi, siitä tsemi- hymy.
No mitä muutakaan siinä voi ku veikkailla! höööh!
Mitä se eroo sitten semmosista, että kuljetaan ohi nenä pystyssä? onko nekin sitten jotenkin "kiinnostuneita" xDD
Sehän on vielä pahempi. Äpärän lisäksi aina välillä käy joku heikkolahjainen panojannu nurkissa pyörimässä haarojaan kourien ja naamallaan vittumainen "nuole mun jämät aisuri" -virne.
:) Hupaisaa...
Aika moni vastaan kävelevä nainen katsoo silmiini ja hymyilee. Hymyilen takaisin ja kävelen ohi. Mikä siinä on niin ihmeellistä, että oikein aloitus piti asiasta väsätä?
Koska tilanne nyt ei ollut normaali, kun ei yleensä tollasessa tilanteessa mulle tule mitään tollasta. :)
just näiden kommenttien vuoksi
Eli normaalisti yksikään vastaantuleva nainen ei hymyile sulle? Ok, siinä tapauksessa ymmärrän... :D
Tämä... :D Mut en ole silleen tavallaan paljon ulkonakaa :D :D :D
Mitä jos aloittaja räjäyttäisit itsesi semtexillä?
News flash, kaikki lastenvaunuja työntävät naiset eivät ole yh-äitejä, välttämättä eivät ole edes äitejä.
Sitä paitsi se lapsi käveli ihan omilla jaloillaan.
Pikkuveli, siskon muksu.
yksi avoliitossa ollut nainen tuli asumaan miehensä kanssa naapurustoon ja oli todella ystävällinen, iloinen ja eloisa.Sitten kerran hän katsoi silmiin ja hän ns. jäätyi ja muutti pian pois.... näin hänet pian muuton jälkeen ja hän moikkasi ikoisesti.... nyt äskettäin näin hänet taas uudelleen... ja hän moikkasi etäätäältä... oli muuttunut reilussa kymmenessä vuodessa aivan älyttömästi... hän oli sillon aikanaan upea mutta lapset eivätole muutaneet häntä yhtäänhuonoksi..... aika on vaan muuttanut muuten..
No onhan se nyt aivan mieletön juttu, kun nätti nainen katsoo ohi kulkiessaan silmiin. saattoi olla kenties yh.
Mikä sua nyt oikeasti hiertää?
Jos tämä mahdollinen yh olisikin kävellyt sun ohi katsomatta, ei olisi sekään ollut hyvä. Nainen olisi vain luullut olevansa sua korkeampi tasoinen. Näinkö on?
Eikö hymyily ollut sallittua naiselta/mahdolliselta yh:lta? Norsun veekö olisi ainoa tapa näyttää fiiliksiä?
Luuletko hänen vilkaisseen sua mahdollisessa hyötymistarkoituksissa?
Todellinen todiste miehen logiikasta, kun et tiedä oikeasti yhtään mitään ja tällaista asiaa päässäsi pyörität. Huoh!
Minä olisin vielä huutanut ja kironnut perään että "saatanan huora painu helvettiin".
Teit oikein. Kunnia pitää säilyttää ja aisuriksi ei saa suostua. Yleensä ne naiset, jotka aktiivisesti tavaraansa yrittävät markkinoida, ovat sitä perkeleen yh-jätettä. Eipä ole tullut vastaan tilannetta, että kauniit ja neitseelliset teininaiset olisivat oma-aloitteisesti yrittäneet ottaa kontaktia.
"kauniit ja neitseelliset"
Kauniit naiset ovat harvoin "neitseellisiä", kun on niin paljon kysyntää että voi valita mieleisen seksikumppanin.