Mitä tulee mieleesi kun kuulet tämän nimen?

yksinkertainen.blondi
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuvavaras

Äänestä

Testamentin täytyy olla aukoton/kaiken kattava. Siksi haluan valaista persoonaani. Olen yliherkkä ihminen, siitäkö johtunee se, että olen myös perfektionisti (vain itseäni kohtaan). Kerron tämän heille, jotka aloitukseni luettuaan vähättelevät (ehkä syyllistävät). Kaikki me olemme erilaisia. Yksilöitä. Koemme asioita eri tavalla.

Äänestä

Muistoja menneisyydestä.

Äänestä

pomppiminen ja käsien läpsytys pään yläpuolella, ullatus ullatus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimimerkitönj kirjoitti:

yksinkertainen.blondi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu