Victoria Milan huijaa

Määrätty ikäryhmä määrätyltä alueelta ilmoittaa hakijoitansa olevan yli tuhat.
Todellinen aktiivisten lukumäärä on alle sata.
Näin siitä luodaan aktiivinen harha. Kehtaa vielä mainostaa profiiliensa määrää.
On lähinnä ihmeellistä, että eivät poista vuosia nukkuneita profiileitaan!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaikki nettideitit on huijausta. En ymmärrä miten joku viitsii kuluttaa aikaa sellaiseen. Baarista löytää satatuhat kertaa helpommin seuraa.

Äänestä

Joo, aika harva ihan aito deitti nykyään..

Äänestä

niin tekköö

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huijauskannattaa kirjoitti:

Määrätty ikäryhmä määrätyltä alueelta ilmoittaa hakijoitansa olevan yli tuhat.
Todellinen aktiivisten lukumäärä on alle sata.
Näin siitä luodaan aktiivinen harha. Kehtaa vielä mainostaa profiiliensa määrää.
On lähinnä ihmeellistä, että eivät poista vuosia nukkuneita profiileitaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu