Mutta vain silloin, kun se kokemattomuus on OMA VALINTA. Eikä silloin, jos haluaisi maata kenen kanssa vaan, muttei pysty!
Kokematon mies on kiinnostava
9
100
Vastaukset
Mitä tarkoittaa se, että kokemus on valinta? Että ei ole tehnyt yhtään aloitetta? Entä jos se johtuu siitä, ettei vain ole uskaltanut?
- kokematonpop
Sitä, että vaikka tarjoutuisi tilaisuus (jos ei ole koskaan tarjoutunut, niin sitten että miten toimisi JOS tarjoutuisi) niin ei silti pane ketä tahansa jolla nyt vaan sattuu olemaan reikä haarojen välissä. Aloitteita saa olla tehnyt, jos niitä ei ole tehnyt kelle tahansa. Jos taas on yrittänyt iskeä kenet tahansa, niin pitkä miinus siitä.
kokematonpop kirjoitti:
Sitä, että vaikka tarjoutuisi tilaisuus (jos ei ole koskaan tarjoutunut, niin sitten että miten toimisi JOS tarjoutuisi) niin ei silti pane ketä tahansa jolla nyt vaan sattuu olemaan reikä haarojen välissä. Aloitteita saa olla tehnyt, jos niitä ei ole tehnyt kelle tahansa. Jos taas on yrittänyt iskeä kenet tahansa, niin pitkä miinus siitä.
Oletko itse sitten kokematon vai onko kokeneista huonoja kokemuksia?
- kokematonpop
En täysin kokematon, minulla on ollut 2 partneria.
- 135
Olen siis epäkiinnostavin mahdollinen mies :D En ole kokematon, mutta koska olen ollut pitkään puutteessa, haluaisin nyt maata melkein kenen kanssa tahansa.
Entä jos ei halua maata kenen kanssa vaan, mutta ei pysty lähestymään oikeasti kiinnostaviakaan?
- kokematonpop
Ei haittaa :)
- Neitsytsetä
Onko kiinnostava jos
- on täyskokematon neitsytsetä
- on tehnyt koko elämänsä aikana <5 aloitetta
- antoi 2015 pakit kolmelle naiselle jotka halusivat seksiä Tällä pastalla ollaan aivan liian kiinnostuneita muiden ihmisten saamisista ja saamatta jäämisistä. Ei niitä oikeassa elämässä ainakaan naiset kysele.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?591164Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11840Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75785- 53624
Käyttäkää kumia kajaanilaisten naisten kanssa
Elkää ottako riskiä ilman kumia kun saattaa käydä niin että sinusta tuleekin isä lapselle ja elättäjä molemmille.83603Pakkomielle
Tahdon pyytää anteeksi, että olen kaivannut sinua kaikki nämä vuodet ja olet ollut minulle pakkomielle. Nyt on aika pääs45532Tunnusmerkkejä Kaivatulle
Jotain mistä toinen tunnistaa. Täällä vaalea nainen kaipaa miestä jolla vaaleat hiukset ja asuu maalla. Pelataanko kortt33527Oletko nainen enää täällä?
En ole tunnistanut kirjoituksiasi hetkeen. Ainoastaan yhdessä neutraalissa ketjussa, missä ei ollut kyse tunteista. Hyv36524Hurmasit sitten minut
kauneudellasi nainen ja kun sait minut rakastumaan itseesi muutuit ihan porsaaksi etkä välitä vartalostasi enää yhtään.43503Tietysti olen varovainen,
ei kaikki ole pelkkää epävarmuutta. En halua sotkea mitään, enkä aiheuttaa kenellekään hankaluuksia. Ja luulen että ehkä40501