Haminan kaupunki ei lahjoita!

Haminan kaupunki on tehnyt päätöksen järjestää ilotulituksen kaikesta huolimatta. Rahaa ei siis ole lahjoittaa lanttiakaan katastrofialueelle.

Saatanan leveilijäryssät ympyräkaupungissaan.
3328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Rohkea linjan veto!

Äänestä
  • valkeakoski tule lahjoittamaan, vaikka yksi kunnanvaltuutetuista ehdotti tätä samaa..

    Äänestä

  • kyl sinne katastrofialueellekin sitä rahaa menee, mutta jos jotaa kotkalaishomoo se suututtaa ettei saa ampuu rakettei nii ei voi mitää! hyvä et hamina järjestää sen, nii ompahan sielläkin jotaa muuta mietittävää!

    saatanan kotkalaismulkut!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


TattooSucks kirjoitti:

Haminan kaupunki on tehnyt päätöksen järjestää ilotulituksen kaikesta huolimatta. Rahaa ei siis ole lahjoittaa lanttiakaan katastrofialueelle.

Saatanan leveilijäryssät ympyräkaupungissaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu