Ylös ja alas liikettä naisen haarojen välissä.
Tänään taas karvaperseet tekee...
karvaperseiden-vkl
1483
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ja DarkFearin pyllyn päällä
DF tykkääkin vain mustista munista.
Ei DF ole homo
Tämä tapahtuu varmasti kovan ähinän ja mölinän säestyksellä.
Ähinän ja mölinän seasta kuuluu immenkalvojen räjähdysmäinen poksahtelu.
Naisten suusta kuuluu vikinää kun karvaperseet työntelee munaa naisen pilluun. Itsekkin saatan ähkiä naisen päällä tänään
Onko karvanen persekin...
Ei unohdeta mustia perseitä jotka myöskin nousee ja laskee tänä iltana ja ruiskuttavat tulikuumaa spermaa tyttöjen pilluihin, eläimellisen mölinän ja ähkinnän säestämänä tietysti.
Jos tyttö ei suostu antamaan suosiolla niin YT-heimolainen takoo järkeä naisen päähän ja näyttää millaista on olla mies isolla M:llä. Ei ne nössöt suomalaismiehet edes jaksa harrastaa yllätyspuskaseksiä.
Saiskos vähän naisilta kokemuksia karvaperseistä??
Grrr, karvainen perse <3
Minunkin karvaperse on noussut ja laskenut tällä viikolla joka päivä. Alkaa ojentajat olla tikissä. Tänään on juoksulenkin vuoro, kun niin hapekas ilmakin. Hyvää viikonloppua ja karvaperseiden kuvia kaikille!
YTM:n karvaperse nousee ja laskee päivittäin. KTM:t panevat vain viikonloppuisin
Kamalan karvainen perse naisella. :(
http://www.meidanperhe.fi/keskustelu/824343/ketju/_mulla_on_kamalan_karvainen_perse_mika_avuksi_