Mamujen toimintaan puututtava voimakeinoin

Suomalaisten alistaminen on loputtava heti.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näin on,jos ei opetus mene hyvällä perille.Tehostetaan toimia.
Kyllä matukin tottelee jos pannaan tottelemaan.

Äänestä

Pitäisi laittaa myös suomalaisia vihaavat poliitikot vastuuseen, kuten emma kari.

Äänestä
  • Emma Kari oikein kerjää lehdessä turpaansa.

    Äänestä

Suomeen tarvitaan selkeä maahanmuuttovastainen puolue.
Ei matu tilanne muutu mikskään nykyisten toimilla.
Porvarit sortaa ja vatuloi ja vasemmisto matuja suosii.
Persuista ei ollut mihinkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Näin kirjoitti:

Suomalaisten alistaminen on loputtava heti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu