Timppa hei,

kai sä tiesit että sun vaimollas on aika kattava historia takanaan? Mitä sä muuten arvelet, millä perusteella se on sun kanssa mennyt naimisiin?

Kai sä vaan olet niin ytm että Janica jätti mut ja vaihtoi parempaan.. Kjähäh häh hää!

19

266

1Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hmmmmmmmmmmmm

      Mites Bicky ajatteli viettää joulunsa?

    • Kaikilla meillä on historia takanaan ja kaikki me teemme virheitä, mutta toista ihmistä ei voi omistaa. Eiköhän Janica mennyt kanssani naimisiin siksi, koska kunnioitan häntä, otan huomioon hänen tunteet ja olen kunnollinen työssäkäyvä mies.

    • Miten Bicky Royal-mies aikoo viettää joulua? Oletko ostellut mitään lahjoja ja jouluruokia, entä meinaatko käydä jouluaattona Timpan perheen luona kylässä:))

      • Aattona ajattelin käydä tosiaan Timpan perheen luona viemässä lahjan Bicky the Kidille ja eihän sitä tiedä vaikka joku pullantuoksuinen emäntä tarjoaisi samalla joulupiparia. Hah hah!

        Joulupäivänä menen lounaalle SUOMI-Maken perheen luo ja varmasti myös Timpan perhe on kutsuttu sinne samaan aikaan. Toivottavasti tarjoilua on riittävästi, sillä muuten on riskinä että Timpalle jää vain JÄMÄT! Ai niin mutta siihenhän Timppa on jo tottunutkin! Häh häh hää!

        Jouluna pidän prepaid-puhelimeni päällä siltä varalta, jos Varissuon spurguille iskee akuutti viinantarve.


      • bicky_royal kirjoitti:

        Aattona ajattelin käydä tosiaan Timpan perheen luona viemässä lahjan Bicky the Kidille ja eihän sitä tiedä vaikka joku pullantuoksuinen emäntä tarjoaisi samalla joulupiparia. Hah hah!

        Joulupäivänä menen lounaalle SUOMI-Maken perheen luo ja varmasti myös Timpan perhe on kutsuttu sinne samaan aikaan. Toivottavasti tarjoilua on riittävästi, sillä muuten on riskinä että Timpalle jää vain JÄMÄT! Ai niin mutta siihenhän Timppa on jo tottunutkin! Häh häh hää!

        Jouluna pidän prepaid-puhelimeni päällä siltä varalta, jos Varissuon spurguille iskee akuutti viinantarve.

        Hyvää joulua myös sulle Bicky Royal. Onhan se varmasti myös Bicky jr:stä mukava nähdä jouluna oikeaa isäänsä:) Ja tuskin myöskään Janica tykkää mitään huonoa sun vierailustasi:)

        Varmaan Timppa sitten ainoana ajattelee kaikkea negatiivista sun jouluvierailustasi:)) Mutta se sua tuskin pahemmin kiinnostaa.


    • No onkos Timppa saanut paljon joulupiparia? Vai oletko joutunut toimimaan Pukin Pikku Apulaisena? Kjäh häh hää!

      • Kävitkö Bicky Royal syömässä tänään SUOMI-Maken perheen luona? Oliko ruokia pöydässä riitävästi, vai pitikö Timpan tyytyä taas jämiin:)))

        Joko muuten Bicky jr:llä on kuva suunnitteilla tatuointiliikkeeseen, johon sä annoit sen joululahjakortin??


      • Joo appivanhemmat kutsuivat mut syömään, sekä myös Janican nykyisen perheen, eli Timpan yms.

        Mä ja Make vedettiin joulukinkkua ja lanttulaatikkoa oikein monen miehen edestä, joten Timpalle taisi jäädä vain jämät! Hahah! Mutta jämiä se Timo-poloinen on tottunut nuolemaan tähänkin asti! Jos jäi nälkä, niin parempi mennä mäkkäriin ostamaan pari euron juustoa! Tiedä sitten viitsivätkö ne palvella Skoda-kuskia autokaistalla. Hah hah haa!

        Poika on vielä vähän epävarma, että ottaako hän ekan tatuointinsa käteen, jolloin sitä on helppo esitellä paikallisella nuorisotalolla, vaiko penikseen jolloin sen avulla voi nussia jokaista vastaantulevaa naista.


      • bicky_royal kirjoitti:

        Joo appivanhemmat kutsuivat mut syömään, sekä myös Janican nykyisen perheen, eli Timpan yms.

        Mä ja Make vedettiin joulukinkkua ja lanttulaatikkoa oikein monen miehen edestä, joten Timpalle taisi jäädä vain jämät! Hahah! Mutta jämiä se Timo-poloinen on tottunut nuolemaan tähänkin asti! Jos jäi nälkä, niin parempi mennä mäkkäriin ostamaan pari euron juustoa! Tiedä sitten viitsivätkö ne palvella Skoda-kuskia autokaistalla. Hah hah haa!

        Poika on vielä vähän epävarma, että ottaako hän ekan tatuointinsa käteen, jolloin sitä on helppo esitellä paikallisella nuorisotalolla, vaiko penikseen jolloin sen avulla voi nussia jokaista vastaantulevaa naista.

        No hyvä kun ruokia teille riitti. Antoiko Janica sulle mitään joululahjaa? Varmaan Janica ja appivanhemmat ovat antaneet sulle paremmat lahjat, kun mitä Timpalle:))

        Niin sä varmaan oot saanut Dodge Ramin ratissa parempaa palvelua noissa McDonaldsin autokaistoilla, kun mitä Timppa Octavialla:))

        Mutta varmasti erittäin mieleinen lahja pojalle tollainen tatuointiliikkeen lahjakortti ja eikös siellä penetratorsin kerhotiloilla voi käydä hankkimassa lisää tatuointeja, jos poika joskus niin haluaa?


    • Menkää_hoitiin

      Saatanan tyhmä viestiketju. Muistatteko missä olitte, kun aivonne syötiin?

      • menivät_jo

        Samassa paikassa missä ne päätkin syötiin.

        Varmaanki positio oli sama missä Bicky, Liljalaakson timpe ja luunmurskaaja-make fistasivat Darkkista tuhkaluukkuun kuivalla ja rupisella nyrkillä.


      • Hermostuiko yh-nainen?


    • Iiliö

      Timppa: julkaise kuvasi, niin saamme nauraa.

    • gghjkl

      Mielikuvitusystävät ovat riehaantuneet!

    • Kumma_kyllä

      Tätä huumoria darkkiskin ymmärtää.

      • CuckoldFear

        Darkkis itsekin haaveilee joskus isona, 60v kun ne parhaat nuoruusvuodet ovat ohi, pääsevänsä aisuriksi kuten Timppa sitä kun onkin päässyt.


      • No miksen ymmärtäisi, ihan palstan parasta antia.


    • Aisuri-Eki

      Oi-voi voi... taas hyvälle kollegalleni vittuillaan. Missä on joulumieli ja toisten ihmisten kunnioitus :(

      E-e-etkö voisi jo lopettaa? Timppa-paran hermot ovat jo muutenkin riekaleina kaikkien joulumenojen jälkeen, joiden yhteydessä hän joutui taas turvautumaan Santanderin kulutusluottoon. Kuulemma Octaviakin on taas alkanut reistailemaan viime aikoina :(

      Kävimme muuten tänään Timpan kanssa Amicassa syömässä lautaselliset joulupuuroa jota oli jäänyt ylitse eilisestä hintaan 5,90. Hyvä ruoka, parempi mieli :)

      • Juustoauto

        No Timppaa varmaan lohduttaa, että se moottori kuluttaa niin vähän, äkkiäkös sillä on säästänyt takaisin ne korjauskustannukset. Taatusti vituttaisi ihan eri tyyliin, jos joku paljon kuluttava jyystöauto hajoaisi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä

      "Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan
      Maailman menoa
      20
      18864
    2. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      69
      5825
    3. 4,5 promillee

      Aika rajut lukemat joku eilen puhaltanut.
      Suomussalmi
      24
      5407
    4. Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista

      Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni
      Maailman menoa
      41
      5291
    5. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      38
      5134
    6. Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"

      "– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h
      Maailman menoa
      89
      5050
    7. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      62
      4553
    8. Voiku saisi sen sun

      Rakkauden kokea. Tykkään susta niin paljon edelleen.
      Ikävä
      43
      4227
    9. Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?

      Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on
      Suomalaiset julkkikset
      54
      3535
    10. Olitpa ikävän

      Kylmä eilen. Miksi ihmeessä?
      Ikävä
      49
      3205
    Aihe