Eikö siiderivalaan suvakkiaviomies huomaa tai välitä kun vaimo alkaa meikkaamaan, kuivailee rintojenalustoja ja ostelee uusia vaatteita sekä viettää yhä enemmän iltoja VOK ssa?
Mitä miettii siiderivalaan suvakkimies?
Thisisrape
18180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
valaan mies on vaihtanut thaikkuun jo aikoja sitten
tai mahdollisesti opettelee Venäjän alkaita jonossa raja-asemalla matkalla Viipuriin.
Hän antaa vahingon kiertää ja on tyytyväinen.
Sipilä tykkää kun kansat yhdistyy
Puolestani Siiderivalas voi olla sukupuuttoon kuoleva laji..
Ja lestat
On vaan onnellinen kun pääsee sillä välin kyläilemään kiltin thaikun luona.
Ai että noilla Lähiövalailla olis Mies ??? Tuuskiinpaa!!!!!!
Heillä on kotona ns suvakkimies. Tohvelit jalassa lukee suvakkilehtiä..fantasioi nuorista pakolaismiehistä takanaan mutta esittää heteroa
Ja noi Valaat menee intopiukassa Vokkiin jos sais Pikku tumma Munaaa...
Jaahas, taas pienimunaiset suomipojat alkavat huolestua tulevaisuudestaan, ja aletaan haukkumaan äitejään ja vaimojaan ja siskojaan ja tyttäriään valaiksi.
Matuilla on tutkimusten mukaan keskimääräisesti pienempi kuin pohjoismaalaisilla. Joten ei kannata pettyä kun sellaisen näkee mm uimahallissa. Tosin he eivät kehtaa riisua uikkareitaan saunassakaan.
mikä on matu?
Kyllä oli taas Kampissa pikkuhorot tarjolla matuille niin mielin kielin että...
Auts!!!!Jos näin on. Eivätkö nykyisten suomalaisten teinien vanhemmat (n.35->v.) osaa sivistää teinejään, keskustella maailmanhistoriasta ja eri kulttuureista? What? Kammottavaa luettavaa, kun suomalaisia teinityttöjä kutsutaan pikkuhoroiksi, mutta jos he, suomalaiset teinitytöt ovat kaveeraamassa arabien kanssa, niin what can we do? Surullista!
Kunhan eivät skinien kanssa kaveeraa niin who cares.
Taitaa nuo kaapissa olevat politiikkomiehet lisäämässä tarjontaa.
tekstien tuottaminen vaatii synkkää ja sairasta mieltä